O Ses Türkiye jurisinde kim olacak Hülya Avşar mı, Sibel Can mı?

Sibel Can kesin gitti mi? O Ses Türkiye yarışmasında 8 Ocak tarihli yayında Acun Ilıcalı büyük bir sürpriz yaparak Sibel Can’ın koltuğunda Hülya Avşar’ı takdim etmişti. Sibel Can yerine Hülya Avşar’ı juri koltuğunda gören izleyicilerin merakını yine Acun Ilıcalı giderdi. O Ses Türkiye jurisinde bundan sonra kim olacak? Sibel Can mı Hülya Avşar mı?

Sibel Can, Ebru Gündeş’in yerine geldiği O Ses Türkiye juriliğini bıraktı mı? 9 Ocak tarihli yayında neden yoktu? ‘da Ebru Gündeş’in yerine programa katılmış ve programda bayağı bir yarışmacı seçmişti. “Sibel Can özel bir sebepten dolayı bu gün aramızda yok” diyen Acun Ilıcalı bu ayrılığın kısa bir süre olduğunu belirtmiş oldu.

Hülya Avşar 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında birçok isim seçmek için dönüş yaptı ve ardından “İnşallah Sibel bana kızmaz” dedi. Birçok kesim ise Sibel Can’ın özel sebebinin yılbaşı haftasından kaynaklandığını düşünüyor.

Acun Ilıcalı “Nöbetçi jurimiz Hülya Avşar”

Eğlenceli dakikaların yaşandığı programda Acun Ilıcalı özel sebeplerden dolayı Sibel Can’ın bugünkü çekimde olamadığını ancak çekim takviminin de yoğunluğundan dolayı gece 12’den sonra Hülya Avşar’ı aradığını ve juri koltuğunda misafir olmasını rica ettiğini belirtti.

O Ses Türkiye’de eğlenceli dakikalar 

Tanıtım fragmanında gördüğümüz kadarıyla Sibel Can Hülya Avşar’ı telefonla aradığı ve programı izleyerek yarışmacıyı çok istediğini söylüyor. Bunun üzerine sempatik juri üyesi Murat Boz da yarışmanın daha önceki jürilerinden Mazhar Alanson ile konuşur gibi yaparak “Alo Mazhar Abi” diyerek telefonu kulağına götürüyor.

Sibel Can açıkladı… Juride neden yok?

Ünlü sanatçı Sibel Can Twiiter’dan konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Sibel Can “#OSesTürkiye de Hülya Avşar süprizi var. Bölüme hasta olduğum için katılamadım sevgili Hülya adıma güzel sesler seçtimi bende merak ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]