O Ses Türkiye 2017 Yılbaşı gecesi şampiyonu sürpriz bir isim oldu

O Ses Türkiye yılbaşı gecesi için özel bir program hazırladı. Geceye eski yarışmacılar ve konuk ünlüler katıldı. Yasemin Allen, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, Cüneyt Çakır gibi çok farklı dallardan önemli isimlerin sahne aldığı gecenin Yılbaşı Şampiyonu O Ses’i milyonları hayrete düşürdü. O Ses Türkiye yılbaşı gecesi birnicisi kim oldu?

O Ses Türkiye 2017 yılbaşı gecesi özel yarışma programının şampiyonu Cüneyt Çakır oldu. FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, Cem Karaca’nın “Resimdeki Gözyaşları” isimli şarkı ile muhteşem bir performans  gösterdi. Jüri üyelerinden tam not alan Cüneyt Çakır 2017 yılının ilk şampiyonu oldu.

İşte 1. olan Cüneyt Çakır’ın O Ses Türkiye performansı

O Ses Türkiye yılbaşı özel gecesine Burak Yılmaz, Ozan Güven, Yasemin Allen, Emre Belözoğlu, Birce Akalay, İrem Sak, Pelin Karahan, Müge Boz, Cüneyt Çakır, Özge Borak, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkılarla konuk oldu.

O Ses Türkiye yılbaşı bölümünde Ahmet Kural ve Murat Cemcir programın sunuculuğunu üstlendi.

CÜNEYT ÇAKIR KİMDİR?

23 Kasım 1976 yılında İstanbul’da doğan Cüneyt Çakır, eski hakem ve MHK eski asbaşkanı olan Serdar Çakır’ın oğludur. Kocaeli Üniversitesi İktisat Fakültesi’nin İşletme bölümünden mezun olan Çakır, hem hakemlik hem de birçok sigorta şirketinin acenteliğini yaptı. 10 yaşındayken Kartalspor’da futbolcu olarak oynayan Çakır, 7 yıl sonra hakemlik yapmaya başladı. 3 yıl gibi bir süre İstanbul Amatör Kümede yaklaşık bin tane maç yöneten Çakır, 2001 yılında Süper Lig’de görev alarak burada en çok maç yöneten kişi olarak ismini duyurdu.

2007’de başarılı olduğu için Avrupa’nın yetenekli hakemlerinin davet edildiği mentör kursuna çağırılan Çakır, 2 yıl sonra da görevinde yükseltildi. 2010-2011 futbol sezonunda Rubin Kazan-Barcelona maçı ile hayatı değişen Çakır, şampiyonlar liginde 10 seneden sonra ilk Türk hakemi ünvanına kavuştu. Ayrıca bu yönüyle ligde maç yöneten 3. Türk hakem olarak gururlandı. Son olarak Çakır, 2014 yılında Brezilya’da düzenlenen 2014 Dünya Kupası için 52 hakemden biri olarak aday da gösterildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]