O Hayat Benim’de yaşanan kavganın nedeni belli oldu

O Hayat Benim dizisinde yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu arasında çıkan kavganın detayları ortaya çıkıyor. Bu kavgaya en son oyuncu Birgül Ulusoy da katılmıştı.

Makaron’dan Gülşen Yüksel’in haberine göre; O Hayat Benim’in Nuran’ı Yeşim Ceren Bozoğlu ‘Hakkımı helal etmiyorum’ diyerek diziden ayrılmasıyla başlayan gergin süreçle ilgili perde arkası aralanmaya başladı.

Diznin setinde olan bitenlerden sonra geçen hafta da oyuncu Birgül Ulusoy benzer şekilde diziye veda etmiş, bu vedadan sonra O Hayat Benim dizisinin setinde yaşananlar iyice merak edilmeye başlanmıştı.

KAVGANIN PERDE ARKASI

Makaron’un haberine göre  bu ayrılıkların nedeni ortaya çıktı.

İddiaya göre, tartışma, yönetmen Hamdi Alkan oyuncuları acele etmeleri konusunda sık sık uyarmasıyla başladı. Bir sahne sırasında Hamdi Alkan, Yeşim Ceren Bozoğlu’na ‘üfür geç, yapıştır geç’ deyince tartışmanın fitili ateşlenmiş oldu.. İşi aceleye getirmek istemeyen başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, dizinin yönetmeni Hamdi Alkan’la tartıştı. Tartışma sonrasında ise seti terketmek istedi ve  yapım aracına bindi.

İddiaya göre bu durum Hamdi Alkan’ı adeta çileden çıkardı. “Setimi kimse terk edemez, o arabadan hemen ineceksin” diyen Hamdi Alkan, Bozoğlu’nun içinde bulunduğu arabaya tekme attı. Gözyaşlarına boğulan Bozoğlu “Beni buradan götür” diyerek şoföre yalvardı.

Yaşanan krizin ardından yapımcısından beklediği desteği göremeyen Bozoğlu, diziden ayrılmayı düşündü. O Hayat Benim’in setindeki gerginlik bununla da sınırlı kalmadı. Diziye geçen hafta veda eden diğer bir usta oyuncu Birgül Ulusoy’un yapımcıya 1 TL’lik manevi tazminat davası açmaya hazırlandığı haber veriliyor.

1 TL’LİK TAZMİNAT DAVASI

Dizinin Sakine’si Birgül Ulusoy’un ayrılık nedeni olarak iddiaya göre dizinin oyuncuları Zeynep Eronat ile Ahu Sungur aleyhine sosyal medyada yapılan olumsuz paylaşımların sorumlusu olarak Birgül Ulusoy gösterildi.

“İftiraya uğradım, bunu kanıtlayacaksınız” diyen Birgül Ulusoy, hakkında konuşulanları gurur meselesi yaptı ve diziden ayrıldı. Ünlü oyuncu yapım şirketine 1 TL’lik dava açma hazırlığında olduğu bildiriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]