O Hayat Benim’de kriz derinleşiyor!

Fox’un beğeniyle izlenen dizisi O Hayat Benim’in setinden kötü haberler geliyor.

‘O Hayat Benim’in başrol oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu (Nuran) çıkan kriz sonucunda 2 hafta önce diziden ayrılacağını açıklamış, “Nuran gider, kavga gider. Mesele para değil. Şeytanın şerri, zalimin zulmü, ahlaksızın ahlakı. Hakkımı helal etmiyorum.” şeklindeki paylaşımıyla sürpriz bir açıklama yapmıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun “Dizi sayemde ayakta. Rolüm artırılsın” diyerek isyan ettiği, daha ön planda olmak istediği iddia edilmişti. Yeşim Ceren Bozoğlu diziye döndü. Ancak bu isyanın arkasından ilginç gerçekler çıktı.

Gelen haberlere bakılırsa dizinin setinde sular durulmuş değil.

SETTE KAVGA
Yeşim Ceren Bozoğlu sete geç geldiği için rol arkadaşları Ahu Sungur ve Zeynep Eronat ile sette tartıştı. Sözlü kavga büyüyünce sinirine hakim olamadı.

ROL ARKADAŞININ YÜZÜNE TÜKÜRDÜ
İddiaya göre Yeim Ceren Bozoğlu, iki oyuncunun yüzüne tükürdü. Yönetmen Hamdi Alkan duruma müdahale etmek istedi. Yönetmenle de kavga eden Yeşim Ceren Bozoğlu seti terk edip diziyi bırakacağını açıkladı.

Diziye geri dönen Yeşim Ceren’in sahnelerini Hamdi Alkan çekmiyor. Yerine yönetmen yardımcısı devreye giriyor.

OYUNCULAR İSYANDA
Bazı oyuncular “Ya o gider ya da biz” diye isyanda. Olaydan sonraki bölümde 10 dakika görünen Yeşim Ceren Bozoğlu da durumdan pek memnun değil. Dizinin hazirandaki finalini bekliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]