O Hayat Benim’de İclal Aydın’a torpil şoku!

Fox’un sevilen dizisi O Hayat Benim’de  rol alan İclal Aydın, geçtiğimiz günlerde dizinin görüntü yönetmeni Efe Kubilay ile evlenmesiyle dizide yeni bir sorun baş gösterdiği haber veriliyor.

Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na göre görüntü yönetmeni Efe Kubilay, önümüzdeki sezon O Hayat Benim’deki  görevine devam etmeyecek. Bu duruma sebebin ise eşi İclal Aydın ile ilgili olduğu konuşuluyor.

İclal Aydın’ın Efe Kubilay’la evlenmesi dizi setinde torpil iddialarını gündeme getirdi.

Cengiz Semercioğlu’nun yazısına göre, Efe Kubilay ve İclal Aydın ilişki yaşamaya başladıktan sonra, görüntü yönetmeni İclal Aydın’ın sahneler için özel efekler kullanmaya başlamış ve Aydın’ın sahnelerini çok daha özenle ve uzun sürede çekmiş. Bu özen diğer oyuncular arasında bir süredir rahatsızlık yaratıyormuş.

Semercioğlu yazısında, ‘Görüntü yönetmeninin sevgilisinin/eşinin daha iyi görünmesinden normal bir şey yok.’ diye yazmış ama oyuncuların rahatsızlığını da şöyle belirtmiş;

O Hayat Benim dizisinden gelen haberlere bakılırsa torpil iddialarından dolayı dizinin yönetmeni, bir sonraki sezon için bir başka görüntü yönetmeniyle çalışma karar aldığı haber veriliyor.

İclal Aydın ve Efe Kubilay cephesinden habere şimdilik bir tepki yok. İclal Aydın’ın konu ile yapacağı açıklama merak ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]