Nurgül Yeşilçay “Bugüne kadar aldığım en güzel sıfat” sözünü ne için söyledi?

Dubai’de düzenlenecek olan bir organizasyonda Arap Dünyası’nın en önemli televizyon ödüllerinde “En iyi kadın oyuncu” ödülünü almaya gidecek olan Nurgül Yeşilçay, twitterdan bir hayranın kendisi hakkında yazdığıı “Vatana hizmet eden” mesajı karşısında mutluluğunu gizleyemedi.

Bu sezon  ekranın sevilen dizisi “Muhteşem Yüzyıl Kösem” de Kösem Sultan rolüyle yer alan oyuncu Nurgül Yeşilçay, 9 Ocak’ta Arap dünyasının en önemli televizyon ödülünü almak için Dubai’ye gidiyor. Nurgül Yeşilçay Türk dizilerinin çok sevildiği Arap Dünyası’nda bir kez daha adımızı duyuracak olmanın gururunu yaşarken bir twitter takipçisinden aldığı yorumla çok mutlu oldu ve bu mutluluğunu bir mesajla tüm takipçileriyle paylaştı.

“9 Ocak’ta Arap dünyasının en önemli ödülünü almaya gidiyorum, en iyi kadın oyuncu ödülümü almaya geliyorum, hazır mısın Dubai” mesajının ardından bir takipçisi ona “Vatana hizmet eden” şeklinde hitap edince hissettiklerin hayranlarıyla paylaştı.

Nurgül Yeşilçay, “Oyuncu demedi, ünlü demedi, Vatana hizmet eden dedi. Bugüne kadar aldığın en güzel sıfat” diyerek gizli hayranına teşekkür etmiş oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]