Manşet

Nuray Sayarı’dan haftalık(28 Eylül-05 Ekim) burç yorumları

28 Eylül-05 Ekim haftalık burç yorumlarım şöyle:

 Koç

Sevgili Koç’lar Bu hafta genel anlamda hayata karşı iyimser olmalısınız karamsarlık ve korkulardan kaçmayın var olan problemlerinizi çözün. İş ve kariyer alanlarınızda kapalı kapıların ardında sizin için konuşulan her şey sizin önünüze gelecektir. Ve size olumlu imkanlarda getirecektir. Bu dönem yaşam enerjinize en fazla dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Hafta boyunca iş hayatınıza yeni katılan kişilerin olması söz konusu onları yakından tanımadan lütfen ön yargılar yapmayın. Ayrıca birlikte çalıştığınız kişilerin baskılarının, hareket alanlarınızı kısıtlaması söz konusu İş alanınızda ne kadar gerilim yaşarsanız bu durumdan o kadar uzak durmaya ve sakinliğinizi korumaya çalışın. Bu durum Aşk ve özel hayatınız da etkileyebilir, ruhsal yapınızla anlayışsızlıklara açık bir süreçte olduğunuzu lütfen unutmayın. Ayrıca sosyal yaşamınızdabeklenmedik ilişkilere, ilginç olaylara açık olacaksınız. Aile ilişkileriniz adına asla hey cana ve paniğe kapılmayın. Özelikle kardeşleriniz varsa onlarla ilişkilerinizi kuvvetlendirin. Her şeyi normal ve sıradan görmeye çalışıp iç huzurunuzu koruyun. Bu dönem yeni aşk’lara başlamanız veya başlayan ilişkileriniz varsa gök yüzünüzdeki gezegenlerin konumundan dolayı uzun soluklu olmayacağını bilmelisiniz. Dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla olan kafanızdaki planları, üstlerinizle veya iş alanlarınızda etkili insanlarla paylaşabilirsiniz…

Boğa
Sevgili Boğa’lar bu haftanın tamamını her konuda geceleri düşünceli olabilirsiniz fakat bu düşünceler sizin için ancak orta vadeli çözümler ortaya koyabilir, fakat buda diğer düşünceleriniz gibi tam anlamı ile hazır olmadığınızdan uçurumdan atlamak gibi olabilir sizin için gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda Olanlara ve olaylara zaman tanıyın, eğer yapmaz ve ısrarcı olur iseniz bu iddiacı tutumunuz saldırganlık haline bürünmenize neden olabilir. İkili ilişkilerinizde iki taraf içinde bu tutumunuz bir kıvılcım ile savaşa neden olabilir dikkatli ve daha sakin olmak sizin ve çevrenizin hayrına gelişecektir. Sağlıkta enerjinizi dengelemelisinşz spor yapmıyorsanız güzel havalarda doğada uzun yürüyüşler psikolojinize ve formunuza oldukça iyi gelecektir..

İkizler
Sevgili İkizler Bu hafta l evrene olan dikkatinizi çoğalıyor çevrenizde olan dedikodu ve polemikler sizi üzebilir bunun sizin hayatınıza bir etkisi olmayacağını düşünür ve kabul ederseniz bu sizi etkilemeyecektir.Bu hafta yapıcı ve işlerinizde ilerlemeler kaydedeceğiniz günler yaşayabilirsiniz eğer olan dedikodulara takılmaz önünüze bakar iseniz zamanınızı maddi ve manevi kazanmış olabilirsiniz yaşadıklarınız aşk hayatınıza yansıma yaratabilir partneriniz bu dedikodulara üzülebilir daha ilgili olmalı ve bu hafta aklın ne söylüyorsa değil de kalbinin söyledikleri ile hareket eder isen karşı tarafı incitmemiş olursun yaşanılan hiçbir şey diğer insanların suçu değil içinde bulunduğumuz bu günler hayatımızın tamamı adına farkındalık günlerimiz herşey bizim hayrımıza kimin sizin için ne konuştuğuna nasıl tuzaklar kurduğuna zaman ayırmak yerine Allahın adaletine ve evrenin enerjisine güven duymanız yeterli olacaktır

Yengeç
Sevgili Yengeç’ler bu hafta başarının sadece size hizmet etmediğini unutmayın , başkaların hayatlarında kolaylıklar sağlamak ve yeni yollar ortaya çıkarmak ve çözüm bulmaya çalışmak için arayışlar içine gireceksiniz her ortamda fırsatlar yaratacak ve herkese faydalı olacak şekilde davranışlar ortaya koyacaksınız ve bu sizin takdir toplamanıza neden olacak ve sizi destekleyecek anlar yaratacaktır. Eğer korkularınız var ise daha çok açığa çıkacaktır buda sizin sevdiklerinizle çatışmaya girmenize neden olacak nezaket ve cömertliğinizi elden bırakmaz iseniz kimse üzülmeyecektir. Aşk hayatınızda süregelen ilişkinize tutkularınızın artması sizi sevindirsin,yalnız partnerinize karşı eleştirici tavırlardan kaçınmanız gereken günlerdesiniz dikkatli olun yanlış anlaşılmalara açıksınız.

Aslan
Sevgili Aslan’lar bu hafta çevresel hayatınızla ilgili enerjinizi dengelemelisiniz size hata yapmış kişiler veya çevrenizdeki kişilerle sizin yaşadığınız bazı sorunları düzeltmek için son şans olabilir sizin gerçekleriniz için insanların hayal kırıklıklarını yok etme çabasından vazgeçin aile ilişkilerinizde güçlü diyaloglar kurabilmek sizin elinizde yalnız planladığınız halde gerçekleştirebileceğinize güven duymadığınız işleri çok fazla aile bireyleri ile paylaşımda bulunmayın siz aslanlar aşk ve fantezi enerjisini severken bu hafta nefsinizi dengelemek için muhafazakar olmaya ve düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Sağlıkta dişlerinize özen gösterin ertelenmiş diş temizliğiniz varsa lütfen daha fazla ihmal etmeyin bu daha büyük sağlık sorunlarına neden olabilir.

Başak
Sevgili Başak’lar aşk hayatınızda yeni biri ile tanışabilir biraz eğlence ve oyunlar katmanız gerekebilir aşk hayatınızı biraz canlandırmak için yapacağınız bazı aktiviteler hayatınızda kıvılcımlar çıkmanıza neden olabilir ilişkinize yeni bir soluk getirir eğer devamlılığını sürdürebilirseniz hayatınızda kalıcı olabilir. İş hayatınızda ilk hamle sizin için çok önemli planladığınız yolda yapacağınız bu uzun yolculuk için yanınızda olacak kişileri iyi seçin eğer bu kişilerin sizin dilinizi anlamasını sağlarsanız hem işinizde hemde sizi anlamaları açısından hitabetiniz yükselecektir ve plan projelerinizin daha hızlı ve başarılı ilerlemesinde büyük rol olacaktır uzun ama başarılı bir yol sizi bekliyor. Sağlık uyku düzeninize önem vermeniz gereken günlerdesiniz.

Terazi
Sevgili Terazi’ler, Bu hafta hayata karşı ne kadar iyimser olursanız o kadar kendinize iyilik edeceğinizi unutmayın iş ve kariyer hayatınızda kendi önünüzü açarken diğer iş arkadaşlarınızın ve çevrenizin şikâyet etmek yerine diğer insanların pozitif enerjisini çekmeye gayret ederseniz daha başarılı olabilirsiniz çok çalışacak ve üretecek başkalarına yardım etmek için uğraşacaksınız Özel işleriniz ve hobilerdiniz konusunda ihmalci davranmayın kendinize bol bol zaman ayırmaya özen gösterin. Soysal hayatınızla ilgili yeni Taşınmalar ile ilgili konularınıza odaklanabilirsiniz, ve sonrası ilgi alanınız özel hayatınıza kaymaya başlayacak. Aşk hayatınızla ilgili sevdiğiniz kişinin hayatı daha çok ön plana çıkabilir. Özel hayatınızda istediğiniz bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Sağlıkta nikotin ve alkol alışkanlığınız varsa kendinize baskı yapmadan arınmaya çalışın bu dönem bağımlılıklarınızdan arınmak için fırsatlar zamanı…

Akrep

Sevgili Akrep’ler Bu hafta aşk hayatınız zirvede olacak. partnerinizle konuşmalı ve açık olmalısını kimseyi gücendirmemek için içinizde tuttuğunuz her şeyin bir gün çığ olup üzerinize düşeceğini unutmayın paylaşım içinde bulunur iseniz sorunları çözecek ve Oldukça romantik etkileşimler altında olmanız sağlayacaktır bazı gerçekleri göz ardı etmeniz ve sessizliğiniz ilgisizlik olarak algılanmasına neden olabilir geçmişi geride bırakın ve huzur dolu bir haftaya odaklanın. Bu dönem ayrıca sosyal ve genel hayatınızla ilgili yine yaratıcılık yönleriniz ortaya çıkıyor. Yeni bir eve taşınmak yada yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda aile olma ve evlenmek için partnerinizle konuşmak için doğru bir süreçtesiniz. Sağlıklı olmanıza rağmen endişeci olmayın.

Yay

Sevgili Yay’lar Bu hafta iç huzurunuzun artmasına odaklanarak size ait ortamlarda yenilikler yapmaya ihtiyacınız çok olacak özelikle bu dönem ev ve aile hayatınızın detayları öne çıkmaya başlıyor. Bu dönem ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Aile hayatınızdaki problemlere çözüm buluyor ve huzurunuzu hep birlikte öne çıkarıyorsunuz. Aile büyüklerinizle iletişiminizi arttırabilir, evinizde güven duygunuz artıyor. Ertelediğiniz evinizle ilgili yapılacak boya, badana, tadilat, tamirat gibi işleriniz devreye girebilir. Yine bu dönemde evinizde bulunmak, misafir ağırlamak, bahar partileri düzenlemek size çok iyi gelecek. Sağınınıza bu dönem Spor yapmak, eğlenceli aktivitelerde bulunmak iyi gelecektir. Sosyal hayatınız ve ilişkinizle ilgili sorunlar sizi bazen sizi zayıf düşüren duygularınızı çözümleyeceksiniz.

Oğlak
Sevgili Oğlak’lar Bu hafta öncelikle ben diyerek haftaya başlıyorsunuz. Sizin bu durumunuz çevrenizde büyük şaşkınlık yaratsa da siz istifinizi hiç bozmayacaksınız. Kendinize ait dünyanızı koruma altına alıyorsunuz. Evinizi düzenleyin balkonunuz varsa küçük bir bahçe yaratmak sizin elinizde bulunduğunuz ortamı çeşitli renkler ve doğal çiçeklerle renklendirin sizi yoran enerjilerden arının. Daha sonra iş ve çalışma planlarınıza odaklanacaksınız, öncelik listesine kendinizi Ait planları dahil etmeyi asla unutmayın. Unutmayın bu dönemde yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizin hayatı ön planda olacak ve siz de onlarla kısa vadeli planlar yaparak, daha çok vakit geçireceksiniz. Kafanız bu dönem karışık olabilir dolunaydan bu zamana kadar gelen süreçte hayat size fazla yüklenmiş olabilir kendinizi ihmal etmek yerine kendinize bu dönem zaman ayırırsanız daha başarılı ve çevrenize daha nazik olmanız olası hafta ortasından sonra size verilen sırları ağzınızdan kaçırmanıza neden olabilir. Aşkta auranız güçleniyor. Sağlıkta sindirim rahatsızlıklarına dikkat edin.

Kova
Sevgili kovalar bu hafta hayat bana güzel olmalı niyeti ile başlıyorsunuz. Kişisel olarak gücünüzle insanları etkileyebilirsiniz. Her tür iş ve çevre alanlarınızda oldukça şanslı, konuşma ve anlaşmalarınızın artacağı günler olacak. İş anlamında iletişiminiz gayet iyi olacak. Detayları göz ardı etmeyin. Hızlı akan iletişim trafiğiniz-le kısa vadeli planlarınızı devreye sokmak için sonra enerjinizi ailenize ve ev güvenliğinize çevirebilirsiniz. Aşk hayatınızda süregelen ilişkiniz ve kurulu bir evlilik düzeniniz varsa çevrenizdeki insanların negatif enerjilerinden korunup arınmaya özen gösterin bu dönem yaşam enerjinizi dua ederek ve meditasyon yaparak hem yükseltip hem de koruma altına alabilirsiniz. Her an entel görünüp tanıtsanız da sizi besleyen tek şey unutmayın maneviyatınız. Sağlıkta spor yapmayı asla ihmal etmeyin.

Balık
Sevgili Balık ’lar Bu hafta yakın çevrenizde sevdiğiniz kişiler için bazı tavizler vermeniz olası fakat bu tavizleri güvendiğiniz insanlar için vereceğinizden dolayı hiçbir sorun teşkil etmeyecek bu size bütünlük ve bağlılık ile geri dönecektir. Sosyal ilişkilerinizde güven çok önemli olacak. İş ve maddi ilişkili işler için harekete geçmek için iyi bir hafta olacak alanlarınızda güzel anlaşmaların devreye gireceği, konuşmaların yapılacağı, şanslı günleriniz. İş alanlarınızda, geleceğinize yönelik düşüncelerinizde olumlu etkiler altında olacaksınız. Parasal konularda kararlarınız ve başlangıçlarınız için uygun bir dönem varlığınızı herkes ile paylaşmak yerine biraz tutumlu olmak ve sınır koymak size ilerleyen günlerde parasal açıdan güven teşkil edecek Sosyal çevrenize yeni katılan kişilerin olması olası onlarla oldukça uyumlu iletişimlere sahip olacaksınız. Sağlıkta ruh sağlığınızı önemseyin. Aşkta tutkulu ve mutlu olacaksınız.
NURAY SAYARI/MEDYABEY

http://www.nuraysayari.com.tr/

http://nuraysayarishop.com/

https://www.facebook.com/nuray.sayari?fref=ts

https://twitter.com/nuraysayari

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu