Nuray Sayarı’dan haftalık (8-15 Eylül) burç yorumları

8/15 Eylül haftalık burç yorumlarım şöyle:

KOÇ
Bu hafta enerjinizin oldukça düşük olacağı bir dönem. Günlük yaşamda koştururken beslenmeye ve uyku düzeninize özen gösterin. Çevrenizle ilişkilerinize iyi ilişkiler içerisinde olmak için pozitif etkiler üzerinde çalışın. Aşkta partnerinizin size olan ilgisinin artmasından yana mutlu olacaksınız.

BOĞA
Bu hafta aşkın önemini hissetiğiniz gibi hissetireceksiniz. İş hayatınızda ve çalışma ortamınızda bir düzene sahipseniz ve bir iş ortaklığınız varsa, birlikte çalıştığınız insan ve insanlarla mesafeli olmaya çalışmayın.

İKİZLER
Bu hafta çevresel ilişki ve iletişimlerinizde oldukça uyumlu ve huzurlu olacağınız bir dönemi yaşamak isteyeceksiniz ve kendinize bunu sağlayacaksınız. Aile içi iletişim ve ilişkilerde sevginiz de güveniniz de artıyor. Aşkta partnerinize olan destek ilişkinin olumlu yönlerini artıracak.

YENGEÇ
Bu hafta iş ve çalışma planlarınızda kararlı olmalısınız. Maddi beklentilerinizde ufak tefek gecikmeleri iç dünyanızda büyütmeyin. Aşkta çok istediğiniz birinin hayatınıza girmesi olası. Ve ilişkiler çok önem kazanacak.

ASLAN
Bu hafta iş yerinizde ve mevcut sorumluluklarınızda artan enerjiniz sayesinde başarı ile ilerleyeceksiniz. Aşkta sizin için uyum hep önemli olduğu için sıkıntı çekmeniz olası. Yeni planlar yapmak için uygun bir dönem. Sadece kararlı olun.

BAŞAK
Bu hafta olumsuz duygulardan uzaklaşmanız yerine dahada fazla negatifleşmeniz olası. İş hayatınızda ve güncel yaşamınızda sizi zorlayan iş büyüklerinizin de desteğini görerek başarıya şimdiden sahibim diyeceksiniz. Aşkta partnerinizin size olan sevgisi ile mutlusunuz.

TERAZİ
Bu hafta maddi konulara ve beklentilere zaman ayırıp isteklerinizi netleştireceksiniz. İş hayatınızda ve güncel yaşamınızda sizi zorlayan duygulardan kolaylıkla arınacak, ve geçmişin geride kalmasına izin vereceksiniz. Aşkta partnerinizle birlikte tabiyat gezilerine çıkmayı planlaya bilirsiniz.

AKREP
Bu hafta duygusal yoğunluğunuzun artacağı bugün, Kendi hislerinize güvenin. Ne istediğinize sadece siz karar verin. İşyerinizde hedeflerinizi sadece siz belirleyin. Aşkta duygusal yoğunluğunuz artacak. Sosyal hayatınız ve arkadaşlıklarınızla aranızda küçük anlaşmazlıklar yaşamanız mümkün.

YAY
Bu hafta iş hayatınızda sağlamcı düşünceler ve duygular ile işlerinizle bütünleşerek çalışmayı isteyeceksiniz. Kendinize güveniz iş çevrenizdeki bazı kişiler tarafından sorgulansada siz önemsemeyin. Aşkta hiç bir şey için ön yargılı olmayın
 

OĞLAK
Bu hafta iş hayatınızda katılacağınız ortamlarda ve toplantılarda açık fikirli ve maskesiz davranışlarda bulunmanız gereken önemli bir sürece giriyorsunuz. Bu durum güçlü işler yapmanıza etki ederek para kazanmaktan keyif alacaksınız. Aşkta sizi seven ve isteyenleri görmezden gelmeyin.

KOVA
Bu hafta yaşamınızda ve özelliklede iş yaşamınızda tüm dikkatleri üzerinize çekerken, negatif enerjilerin etkisinde kalmamaya özen göstermelisiniz. Auranızı mutlaka güçlendiren renkler giymeyi tercik edin mavi gibi. Aşkta küçük süprizleriniz var.

BALIK
Bu hafta duygusallığa takılı kalmanız söz konusu aman dediğiniz insanlara bu dönemde dikkat edin. Kendinizi sömürtmeyin. Gizli olabilecek işler ve ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız ve gizem içeren iş ve ortamda yer almamalısınız. Aşkta seviyor ve seviliyor olacaksınız.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]