Nuray Sayarı’dan haftalık (01-07 Eylül)burç yorumları

01/07 Eylül haftalık burç yorumlarım şöyle:
KOÇ BURCU:
Bu hafta iletiş-imsel anlamda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli konuşmalar, anlaşmalar veya seyahatleri daha iyi denetlemeniz gerekecek. Yapacağınız anlaşmaları ya erteleyin, yada süreci iyi takip edin.

BOĞA BURCU:
Bu hafta ev hayatınız ve ailevi ilişkilerinizle ilgili konularda olumlu etkiler devreye giriyor. Aile içi dargınlıkları uzlaştırmak, dayanışmayı arttırmak açısından olumlu bir dönem. Ailenizin ve sevdiklerinizin yanındayken kendinizi güvende hissedeceksiniz.

İKİZLER BURCU:
Bu hafta şu ana kadar öğrendiklerinizi oturtma ve hayat görüşlerinizi gerçekçi bir biçimde değerlendirme dönemine giriş yapıyorsunuz. Rutin dışı konulara ve değişimlere açık olmalı ve esnekliğinizi korumalısınız. Aksi taktirde dar kalıplar içinde kalabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU:
Bu hafta aile içi gerginlikler yaratmamak için daha yumuşak hareket etmeniz gerekiyor. İş alanınızda kendinizi daha mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Amaç duyduğunuz ve sorumluluğun altından kalkabileceğiniz oranda başarınız da artacak. Sosyal alanda özgürlük ve hareket ihtiyacınız artıyor.

ASLAN BURCU:
Bu hafta yakın ilişkide bulunduğunuz, sevdiğiniz kişilerden haber alabilirsiniz. Ortak işlere girmek, birlikte kısa seyahatlere çıkmak açısından henüz uygun bir dönemde değilsiniz. Beklemenizde fayda var. Ayrıca diğer kişilerin fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. özel hayatınızda zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

BAŞAK BURCU:
Bu hafta yarım kalan ve halletmeniz gereken işleri tamamlayabilirsiniz. Günlük işleriniz beklediğiniz şekilde ilerleyebilir. Geçmişte karşılaştığınız sorunlarla, tekrar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Eğer akıllıca ve sakin hareket ederseniz her şeyi daha iyi ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:
Bu hafta hayata yaklaşımınız, şimdiye kadar deneyimlediklerimiz paralel olarak daha olgunlaşacak. Ayaklarınızın yere sağlam basması gereken bir sürectesiniz. Kaç yaşında olursanız olun, yeni bir büyüme periyodundan geçmekte olduğunuzu hissedeceksiniz. İş hayatınızda önemli anlaşmaları bir süre ertelemenizde fayda var.

AKREP BURCU:
Bu hafta iş ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda bazı aksamalar, terslikler veya gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Fakat isyan etmemelisiniz. Unutmayın ki bunlar geçici. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmenizde fayda vardır.

YAY BURCU:
Bu hafta aile meselelerine daha fazla eğilmeniz gerekecek. Bu yükümlülükler bu dönemin bazı tarihlerinde iş hayatınızda da zorlanmalara neden olabilir. Yanlız kalmak için uygun bir zaman diliminde değilsiniz. Mümkün oldukça organizasyon ve aktivitelere katılmanız size avantajlı dostluklar getirebilir.

OĞLAK BURCU:
Bu hafta geçmişle alakalı unutmak istediğiniz şeyler tekrar karşınıza çıkıp gereksiz yere canınızı sıkabilir. Hatalarınızı gözden geçirmeniz güzel, ama geçmişe takılıp kalmamalısınız. Bu dönemde yalnız çalışmak size daha avantajlı sonuçlar getirecektir. Aşk hayatınızda ise mümkün oldukça açık sözlü ve sevgi dolu olun ve davranın.

KOVA BURCU:
Bu hafta hemen her konuda dikkatleri üzerinize toplayacak, belkide her zamankinden fazla ar-anacaksınız. Sakin ve güvenilir tavırlarınızla başkaları üzerinde iyi etki bırakabilirsiniz. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınızda yansıyacak.

BALIK BURCU:
Bu hafta yeni iş bağlantıları kurmakta zorlanabilirsiniz. Diğer kişilerle işbirliği yapma konusunda zorluklar veya engeller ortaya çıkabilir. Beklemenizde fayda var. İkili ilişkilerde zorlanmalar, kopmalar söz konusu olabilir. İleri dönük işlerinizde size uygun olmayan ilişkiler bu noktada temizlenebilir.

Sevgili Takipçilerim;

Hayırlı Bolluk Ve Bereket Dolu Mutlu Haftalar,

Bakalım Bu Hafta İçin Bize Gök Yüzü Nasıl Anekdotlar Sunuyor..
 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]