Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz, Su Karakuş 2017 Eylül ayı burç yorumları işte şanslı ve riskli günler…

5 Eylül’den itibaren Merkür retrosu bitiyor. İletişim gezegeni ileri harekete başlıyor. 6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu ay Yeniay ise Başak burcunda… Sonbahar’ın tüm romantizmiyle geldiği Eylül ayında gözler de astrolojiye ve burçlara çevrildi. Ünla astrologlar Eylül ayını sizler için yorumluyor… 2017 Eylül ayı burç yorumları… 2017 Eylül ayında astroloji… Yaz mevsimini acısıyla tatlısıyla, anılarıyla uğurladık. Yeni bir döneme Sonbahar ile başlıyoruz. Eylül ayında burçları neler bekliyor? 2017 Eylül ayında hangi burç neler yaşayabilir? Burçlar gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Eylül 2017 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2017 Eylül ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer, Şenay Yangel, İrem Su Burç Yorumları ile ünlü astrologların Eylül ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

KOÇ Burcu Eylül 2017

KOÇ Burcu Eylül 2017 burç yorumu değerlendirmesinde en belirgin olan şey, belli konularla ilgili seçim yapmak zorunda kalması oluyor. Özgür olma dürtüsü ön plana çıkıyor. Bazı durumlara artık yeter deme zamanı geldi. Değişim bu ay itibariyle başlıyor. Yaşamını istediğin yöne kaydırdıktan sonra istikrar ve huzur bulmayı amaçlıyorsun. Koç Burcu aşk hayatına bakış açısını da büyük oranda değiştiriyor. Çevreyle olan ilişkilerde uyum söz konusu.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek?

06 Eylül 2017 Balık Dolunayı ve etkileri ile duyumsamadığın yeni heyecanlara şaşırabilirsin. Özel hayatın yoğunlaşıyor. Birlikteğindeki sorunlar ele alınıyor. 20 Eylül 2017 Başak Yeniayı ve etkileri ile Başarmak istediğin şeyler üzerinde duruyorsun. Bu zaman içinde özellikle kariyerle ilgili yapmayı planladığın şeyler için harekete geçebilirsin.

Koç Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Eylül 2017’de fazladan çaba sarf etmek zorunda kalıyor. Bazılarınız ilişkisine son vermek isteyebilir. Yolunda gitmeyen evliliklerde ay başında negatif yönde hareketlilik gözleniyor. Yeniden aşık olman ve farklı duygularla karşılaşman söz konusu olabilir. Bazı durumların çığrından çıkması olasılığı yüksek görünüyor. Arkadaşlarından biri her konuda senin yanında. Ve onun yanında olması sana inanılmaz güven veriyor. Ancak gideceğin yeri ve yolu iyi hesaplamalısın. Bir yerden sonra yalnız kalabilirsin.

BOĞA Burcu Eylül 2017

Ev ve aile hayatınla yoğun şekilde ilgilenmek zorunda kalıyorsun. Taşıdığın yük ve sorumluluklar artıyor. Dönem dönem yaşadığın sıkıntıların büyümemesi için tek tek değerlendirmeye gitmelisin. Bazı durumlarda risk almaya çekinmiyorsun, ancak bazen de geri adım atmayı daha uygun buluyorsun. Geçmişte yapılan bir hatanın ay ortasında ele alınması söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek?

06 Eylül 2017 Balık Dolunayı ve etkileri ile yaşadığın her olayı mantığın dışında duygusal şekilde değerlendirmen mümkün grünüyor. Bir süreliğine geçmişe takılı kalabilirsin. 20 Eylül 2017 Başak Yeniayı ve etkileri ile kaybettiğin birtakım şeyleri tekrar kazanmak için çaba sarf edebilirsin. Çeşitli planların devreye girmesi söz konusu.

Boğa Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

BOĞA Burcu aşk hayatı Eylül 2017’de cinsel hayatın renkleneceğine dair işaretler veriyor. Fiziksel anlamda yapılan yenilikler etkileyiciliğini artırıyor. Yeni imaj değişiklikleri partnerini yeniden baştan çıkarabilirsin. Evliysen eşine olan ilgin ve onun sana olan ilgisi artıyor. Kalbi boş olan Boğa Burcu Ağustos 2017 tarihinde tam manasıyla istediği aşkı elde ediyor. Yeni deneyimlerin yaşanacağını net şekilde ifade edebiliriz.

İKİZLER Burcu Eylül 2017

Hayatı zaman ve enerji odaklı devam ettiriyor. Sahip çıkılan söz konusu kriterler yeniden gözden geçiriliyor. Karşına ummadığın yerlerden umulmadık fırsatlar çıkıyor. Bu ay ve sonrasında beklentilerin yükselebilir. Özel hayatın ile ilgili bir konuda hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Ancak sonrası söz konusu olduğunda senin için de daha güzel gelişmeler olabileceğini söyleyebiliriz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek?

06 Eylül 2017 Balık Dolunayı ve etkileri ile kararlı yaklaşımlar sergiliyorsun. Kaygı duyduğun bir durum beklemediğin şekilde sonuç verebilir. 20 Eylül 2017 Başak Yeniayı ve etkileri ile tutturduğun bi meselenin üzerine gidebilirsin. Ve bununla ilgili kalıcı kararlar alman mümkün görünüyor.

İkizler Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Eylül 2017’de beklenmedik etkiler altında kalıyor. Özel hayatındaki insanla ilgili hiç bilmediğin bir gerçeği öğrenerek şoka uğrayabilirsin. Güven kelimesi sende yer değiştirebilir. Sonrasında devam edip etmemek tümüyle sana bağlı. Ancak aşk konusunda ümitlerin hiçbir zaman tükenmiyor. İkizler Burcu evlilikleri Eylül 2017 ile birlikte askıda kalmış çözüme ulaşmayan sorunların üzerine eğiliyor. Sorunlar ay sonuna doğru tümüyle halloluyor ve yürünmesi gereken yeni yollar beliriyor.

Devamı için tıklayınız

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 Eylül Balık burcunda Dolunay ve burçlara etkisini aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Öner Döşer, Demet Baltacı, Didem Şarman, Juno 6 Eylül Balık burcunda dolunay ve tüm burçlara etkisi, fırsat mı risk mi?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]