Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz 2016 Temmuz ayı burç yorumları

Yazın ikinci ayına burçlar nasıl girecek, hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Temmuz 2016 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2016 Temmuz ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologlarun Temmuz ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

Koç burcu Temmuz 2016 yorumu

Temmuz ayında Koç Burcu gezegenlerin etkisiyle inişli çıkışlı bir döneme giriyorlar. Hem iş hem de aşk hayatlarında çalkantılar görülebilir bu durum da sağlıklarını etkileyebilir. Bu nedenle Koç burçlarını Temmuz ayı için uyarıyoruz. Biraz daha sakin ve ağır adımlarla hareket etmekte fayda görülüyor. Bu ise gereksiz kavgaların ve tartışmaların içinde bulunmaktan sakınmanız anlamına geliyor. İş hayatınıza bu ay biraz daha özen göstermeniz gerekiyor bu da tatil planlarınızı çok dikkatli yapmanız hakkında bir uyarı olsun sizlere. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin, bu dönemde sezgileriniz size yol gösterecek. Özellikle yeni iş alanları ve fırsatları konusunda aklınız karışabilir. Sorumluluklarınızı göz önüne alarak fayda zarar ilişkisini gözden geçirin.
Temmuz ayında duygusal açıdan yoğun bir döneme giriyorsunuz. Ancak Koç demek mantık demek, siz aşk hayatınızı da eşsiz mantığınızla yönlendirmeyi yine başaracaksınız. Bu dönem aşk konusunda mantığınıza her zamankinden fazla ihtiyacınız olabilir.

Boğa Burcu Temmuz 2016 yorumu

Boğa Burcu Temmuz ayında yılın ilk yarısında kaybettiği motivasyonunu geri kazanabilir. Bu dönemde artık projelerinizi hızlandırmanız ve hayata geçirmeniz için yeşil ışık yanıyor. Finansal açıdan riskleri göz önüne alırken zararları da göz önünde bulundurmak gerektiğini sakın unutmayın. Ancak yılın ilk yarısı şanssızlığınızı arkada bırakacak verimli bir ayı müjdeleyebiliriz. Temmuz ayında hem özel hayatta hem de iş hayatında mantığınızdan çok yüreğinizin sesini dinleyeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Aşk ve evlilik ilişkilerinde gözden geçirmeniz gereken bazı durumları eşinizle paylaşabilirsiniz. Karar alırken de yine duygularınızın ağır basabileceği bir ay içinde olduğunuzu hatırlatmakta yarar var. Sağlık açısından ise Boğa Burcu 2016 Temmuz ayında bol bol dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Hem ruhen hem de bedenen buna ihtiyacınız var.

İkizler Burcu Temmuz 2016 yorumu

İkizler Burcu Temmuz 2016 için söyleyeceğimiz ilk şey bu ay size tatil falan gözükmüyor. Siz bu dönem başarıya ulaşmak için kendi sınırlarınızın üstüne çıkmaya deneyeceksiniz. Çalışmalarınızın hızlandığı bu dönemde mutlaka paylaşımcı olmanız gerektiğini ve sorumlulukları tek başına göğüslemeye kalkmaktansa paylaşmayı denemenizi tavsiye edebiliriz. Bu dönem özellikle iş ve kariyer yapılanmalarınızın olumlu sonuçlar vereceğini söyleyebiliriz. Her zamanki gibi İkizler burcunun aşk konusunda kafası yine karışacak gibi gözüküyor. Aşk hayatınızda yeni hareketlenmeler sizin durağan ilişkilerinize de yeni bir yön vermenizi gerektirebilir. İlişkisi olan İkizleri zor bir süreç beklerken; bekar ikizler ise mutluluğa yelken açacaklar. Yoğun iş ve aşk temposu İkizler burcunun sağlığını ve özellikle iskelet sisteminizi etkileyecek. Bol bol dinlenmek için küçük fırsatları yakalamalı ve hayatta küçük molalar vermeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2016 yorumu

Yengeç Burcunda Temmuz ayı iş hayatında daha başarılı olacakları bir dönemin müjdesini veriyor. Bu dönem başarılarınız katmer katmer artacak. Sezgisel gücünüz ve pratik zekanız ile iş hayatınızdaki kaosların altından kolayca kalkabileceksiniz. Özel hayatınızda da kendinize ait düşüncelerinizde zirve yaptığınız bir döneme giriyorsunuz. Maddi olarak bir sıkıntı görülmüyor. Sizi önemseyen ve seven insanlara biraz daha vakit ayırmanız gerekiyor. Temmuz ayının sonlarında aşk hayatınızda da sezgilerinizi kullanarak mutluluğu yakalamanız işten bile değil. Bu dönem hareketli ve tutkulu bir aşk sizleri bekliyor. Temmuz ayında özellikle beslenme konusuna daha bir titiz davranmanız yağlı ve etli yiyeceklerden uzak durmanız gerekiyor. Dinlenmek için kendinize zaman oluşturmanız gerektiğini de hatırlatalım.

Aslan Burcu Temmuz 2016 yorumu

Aslan burcu karizmatik duruşları ve etkileyici hitabet gücü ile yılın ilk yarısında gösterdikleri yukarı doğru başarı grafiğini Temmuz ayında da pekiştirme yolunda olacaklar. Bu dönemde özellikle iş hayatında kalbur üstü, üst mevki kişilerle tanışmanız olası. Bulunduğunuz konumu korumanız için biraz daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Bu da daha fazla çalışmanız demek. Yani Temmuz ayında mevcut performansınızı biraz daha arttırmanızı tavsiye ediyoruz. Maddi açıdan rahat bir döneme giriyorsunuz. Kazancınız Temmuz ayında daha da artabilir. Aşk hayatınızda yeni birliktelikler görülüyor ancak temkinli Aslanın biraz işi akışına bırakması zor görülüyor. Dengeyi bulmak için çaba sarfedecek olan Aslanlar için sağlık hakkında da birkaç uyarımız olacak. İskelet sistemi ve karaciğer hastalıklarına karşı dikkatli olun, bol bol açık hava ve güneşin nimetlerinden faydalanın.

Başak Burcu Temmuz 2016 yorumu

Temmuz 2016 Başak burcuna bakıldığında cesur başakların iş hayatında kararlı adımlarla ilerlediği görülüyor. Temmuz ayının ilk haftasından itibaren iş hayatınızda olumlu bir süreç sizi bekliyor olacak. Tereddüt etmeden kendi kararlarınızı almanızda fayda var. Bu dönem başarı ibresi sizden yana. Sorumluluk ve görevlerinizi üst düzeyde yerinize getirmeniz halinde kariyerinizde önemli çıkışlar yapabilirsiniz. Ancak bu noktada çok fazla hırsa kapılmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Beklediğiniz o aşk bu Temmuz ayında karşınıza çıkabilir. Daha önce yaşadığınız tecrübeler sayesinde bu kez turnayı gözünden vuruyorsunuz. Bu dönem aşırı diyet yapmaktan kaçının ve eski hastalıkların nüksetme riski olduğunu göz önünde bulundurun. Kontrollerinizi ihmal etmeyin ve ilaçları düzenli kullanmaya devam edin.

Terazi Burcu Temmuz 2016 yorumu

Teraziler bu ay kariyer gezegeniniz sizinle uyum içinde ve işle ilgili konularda sizi olumlu yönde etkileyecek. Yeni iş fırsatları sizi bekliyor. Fırsatları doğru değerlendirmeniz ileriki dönemde büyük kazançlar sağlayacaktır. Bu noktada çok ısrarcı davranmadan daha sakin adımlar atmanızı öneriyoruz. Bu kadar hızlı çalışma temposunda kendinizi ihmal ettiğinizi hatırlatmak isteriz. Maddi olarak refah içindesiniz ve bu durum devam ediyor. Aşk hayatınızda ise mevcut ilişkiniz ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Duygularınızdaki değişim kararlarınızı etkileyecek. Bu dönem yeni bir bakış açısı ile belki de beklediğiniz aşka sahip olacaksınız. Kilo vermek isteyen Teraziler doğru zaman bu zaman. Dingin ve sağlıklı bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz işlerle ve hobilerle uğraşmak size iyi gelecek.

Akrep Burcu Temmuz 2016 yorumu

2016 Temmuz ayı Akrep Burcu için yeteneklerini sergileme şansını yakaladığı bir dönem olacak. İletişim ustası Akrepler bu yetenekleri sayesinde karşılarındaki kişileri etkilemeyi başaracak ve uzun zamandan beri bekledikleri kariyer planlarına ulaşabilecekler. Hedeflerinizde net olmadığınız sürece bu düşüncelerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi belirterek net hedefler koymanız konusunda sizi uyarıyoruz. Kariyer planlarınızda olumlu gelişmeler olacak. Yeter ki planlı ve programlı çalışmaya devam edin. Aşk hayatına gelince Temmuz 2016 ayında Akrepler duygusal olarak ipleri eline alan taraf olacak ve ilişkilerinin yönlendirmesini kendileri yapacaklar. Kalıcı ve uzun süreli ilişkiler sizi bekliyor olabilir. Sağlık açısından da duygusal ağırlıkların altında ezilmemek için uzun yürüyüşler tavsiye ediyoruz. Bu dönem kilo almaya müsait olduğunuzu hatırlatıyor ve egzersiz ve yürüyüş konusuna dikkat çekiyoruz.

Yay Burcu Temmuz 2016 yorumu

Yaylar bu dönem kariyerlerini parlatmaya meyilli olacaklar. Maddi olarak da ivme yukarı doğru hareket ediyor. Temmuz ayı Yaylar için iyi bir ay olarak görünüyor. Çalışmalarında daima titiz olan Yaylar bu kararlı tutumlarını sürdürmeye devam etmeli. Yeni kazanç kapıları ve yeni projelerinizi değerlendirmenin tam zamanı. Beklenmeyen karlı işler karşınıza çıkabilir bu dönemde. Aşk hayatınızda ise şu an bulunduğunuz durumun tam tersinde eğilimler gözleniyor. Eski aşkların bittiği yeni aşkların başladığı bir dönem sizi bekliyor olabilir. Ne istediğinizin farkında olarak ona uygun davranmanız duygularınızı kontrol etmede ve yönlendirmede etkili olacaktır. Özellikle yakın arkadaşlıkların aşka dönüşebileceğini söyleyebiliriz. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Sağlık açısından çok iyi bir dönemdesiniz. Ay boyunca sağlık açısından tek sıkıntınız yorgunluk olabilir. Bu dönemde yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak durmanız sizin yararınıza.

Oğlak Burcu Temmuz 2016 yorumu

2016 Temmuz ayı oğlak burcu için iş hayatında başarılı bir süreci vaat ediyor. Bu ay başarıdan başarıya kulaç atıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla yakaladığınız sinerji sizin kariyerinizde de önemli etkiler oluşmasını sağlıyor. Terfi ve atama müjdeleri görülüyor. Burada Venüs’ün desteğini de hatırlatmakta yarar var. Yine işinizle ilgili olarak Oğlak burcunu yeni iş kapıları da bekliyor olabilir. Karlı ve verimli bir ay geçireceksiniz. Duygusal hayatınıza bakıldığında ise; aşk hayatınızın iş hayatınız kadar kolay bir dönem geçirmeyeceğini belirtelim. Aşk için biraz daha zaman ve enerji harcamanız gerekebilir. Aşk konusunda derin duygular beslediğiniz ama biraz zorlanacağınız bir ay sizi bekliyor. Sağlık açısından ise bu yoğun duygusal temponun kalbinizi yorabileceğini ve midenizin de bu duygusal devinimden etkilenebileceğini hatırlatalım.

Kova Burcu Temmuz 2016 yorumu

Kovalar bu ay maddi açıdan rahat bir dönem geçireceksiniz. Ancak harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmakta fayda var. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz işlerinizin daha kolay ilerlemesini sağlayacak. Temmuz ayında başarılı olmak için her zamankinden daha fazla mesai yapmanız ve çaba sarfetmeniz gerekiyor. Kazançlı ama riskli iş imkanları sizi bekliyor. Temmuz ayı sonlarına doğru kendinize bir yol haritası çizmeniz gerekebilir, yeni bir iş ve yeni bir kariyer planlaması yapabilirsiniz. Aşk hayatında ise sadakatinizi gözden geçirmenizde yarar var. İlişkide olduğunuz insanla güzel bir ay geçirmeniz tamamen sizin tavrınıza bağlı. Aranızdaki sorunları büyütmeden karşılıklı konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Sağlık açısından ise zaman zaman uyku problemi yaşabilirsiniz. Bu nedenle egzersiz ve hafif türde beslenmeyi öneriyoruz.

Balık Burcu Temmuz 2016 yorumu

2016 Temmuz ayı balık burçları için kazançlı bir dönem olarak göze çarpıyor. Uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar geride kalacak. Maddi olarak sıkıntılarınızın bitmesi yakın. Yeni iş görüşmeleri sonucunda finansal açıdan da rahatlayacağınız bir aya girdiniz. Hata riskini aşağıya çekmek için daha planlı ve kararlı adımlar atmanız noktasında sizi uyarıyoruz. Mars gezegenin etkisi ile başarılı olma şansınız artıyor. Temmuz ayı sizin için yeniden doğuş ayı. Kendinize güveninizi yeniden kazanacaksınız. Aşk açısından ise beraber olduğunuz kişinin duygu ve düşüncelerine biraz daha önem vermeniz ve empati yapmanız karşılığında mutlu bir birliktelik yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Bu ay bekar balıkları kısa süreli ilişkiler bekliyor olabilir. Sağlık açısından da sıkıntılı bir durum görülmüyor. Zaten siz sağlık konusuna her zaman önem veren bir burç olduğunuz için ufak tefek ağrıların da üstesinden gelmesinin yolunu daima buluyorsunuz.

 

BURÇLARA GÖRE AYLIK YORUMLAR BURADA TIKLAYIN

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İREM SU BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DR. ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]