Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz 2016 Eylül ayı burç yorumları

Sonbaharın ilk ayına burçlar nasıl girdi? Hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Eylül 2016 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2016 Eylül ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologların Eylül ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

2016 Eylül ayında Gökyüzü Hareketleri 

1 Eylül’de başak burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. 1 Eylül 2016 tarihinde Başak burcunda Yeniay Güneş Tutulması olacak. Yeniay saat 09:04’da, Güneş tutulması ise saat 09:08’de gerçekleşecek.

2 Eylül tarihinde Güneş Neptün ile karşıt açı oluşturuyor.

2 Eylül-22 Eylül tarihleri arasında Merkür retro hareketine başlıyor.

12-13 Eylül tarihlerinde Mars, güneş ve Merkür ile kare açı oluşturuyor.

16 Eylül’de ay tutulması balık burcunda gerçekleşiyor.

22 Eylül tarihinde Merkür direk hareketine başlıyor.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor.

26 Eylül’de Pluton ileri harekete geçiyor.

Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz 2016 Ekim ayı burç yorumları için tıklayınız

 Burçların tarihi değişmedi, 13. burç falan yok!

NASA haberi doğru mu, burçların tarihi mi değişti, 13. burç var mı yok mu, yeni tarihlere göre burçlar nasıl şekilleniyor?

NASA isim ile asparagas burç haberi yapıldı. The Spriit Science adlı bir sitede NASA’nın da adı verilerek yalan bir haber yapıldı. Ülkemizde de bu haberin yayılması üzerine olanlar oldu. İlgili haberde sözde NASA şöyle bir açıklama yapıyordu: “ABD Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) 12 burcun tarihlerini güncelleyerek gökbilimciler yani astronomlar ve astrologlar arasında yeni bir tartışmaya neden oldu. Dünya’nın yörüngesel salınımı nedeniyle yıldızların Dünya’ya göre olan pozisyonunun değiştiği belirtildi. Bu nedenle, şimdiki gökyüzünün antik zamanlardakinden çok farklı olduğu; Güneş’in 12 burcu oluşturan takımyıldızların üzerinde bulunduğu zamanının da bu yüzden değiştiği ifade edildi. Haberlerin genelinde, gökyüzünün antik zamanlardakinden çok farklı olduğu; Güneş’in 12 burcu oluşturan takımyıldızlarının üzerinde bulunduğu zamanının da bu yüzden değiştiği ifade edildi.”

NASA böyle bir açıklama yapmamıştı, dolayısıyla burçların tarihlerinin değişmediğini 13. burç diye bir burcun olmadığı ortaya çıktı.

16 Eylül 2016 Ay tutulması  hangi burcu nasıl etkileniyor? Açıklamalar için tıklayınız

Eylül Ayı Koç burcu yorumu

Eylül ayında Koç burçları için kariyer ve finans konularında bazı zorlukların yaşanabileceği gözleniyor. Ancak kararlı ve güçlü Koçlar bu zorlukların üstesinden başarıyla kalkabilir hatta kariyerlerine yeni gelişmeler de ekleyebilir. Eylül ayında Koçları yeni aşkların beklediğini müjdeleyebiliriz. Eylül ayı boyunca özellikle Sevgili Koçlar temkini elden bırakmamanızda fayda var. Miras konularında aile içi sıkıntılar yaşabilirsiniz, dikkat! Yine bu ay yaşayacağınız olayların etkisi ile duygusal anlamda zor günler geçirebilirsiniz. Sizi zorlayacak sorumlulukların altına girmemeye özen gösterin; çünkü yaşayacaklarınız sağlığınızı olumsuz olarak etkileyebilir.

Eylül Ayı Boğa burcu yorumu

Boğa burçları yeniliklere gebe bir aya giriyorsunuz. Yeni iş, yeni arkadaşlıklar ve uzun vadeli yeni başlangıçlar sizi bekliyor. İş hayatınızın yanı sıra aşk hayatınızda da önemli kararlar almaya doğru bir eğilim göstereceğinizi belirtelim. Ayın ikinci yarısından sonra ise yeni bir projeye imza atmadan önce iki kez düşünmeniz gerektiği noktasında sizi uyarmak istiyoruz. Merkür-Plüton karesi sizin kararlarınızı yanlış almanız yönünde etkileyebilir. Özellikle kariyer noktasında yaşadığınız korkularınızla yüzleşme vaktinizin gelip geçtiğini de hatırlatmakta fayda var. Sağlık açısından ise fiziksel bir sıkıntı gözlenmemekle birlikte psikolojik olarak dinginliğe ihtiyaç duyabileceğinizi söyleyebiliriz.

Eylül Ayı İkizler burcu yorumu

Sevgili kararsız ikizler Eylül ayında yeni kararlar almanız gerekebilir. Özellikle sosyal hayatınızda bir canlanma yaşayacağınızı müjdeleyebiliriz. Eylül ayı tüm enerjisi ile İkizler burcunu yerinden oynatmaya geliyor. Gerek spor, gerekse sanat alanında atılımlar ya da hamleler yapmanız için gökyüzü sizi adeta zorlayacak. Ailesel sorunlarınızı da doğru iletişim teknikleri ile çözebileceğinizi, meydana çıkacak aksiliklerin üstesinden rahatlıkla gelebileceğinizi de belirtelim ve sağlık açısından da zımba gibi bir ay geçireceğinizin altını çizelim.

Eylül Ayı Yengeç burcu yorumu

Duygusal yengeçler özellikle dolunayın da etkisiyle hızlı ve pozitif bir döneme geçerek iş ve finansal konularda parlak bir Eylüle merhaba diyebilir. Yeni kazançların kapıda gözüktüğü bu Eylül ayında Yengeç burcunun keyfi de yerine gelecek. Yengeçler bu dönemde özellikle aşk ve evlilik konusunda ilişkilerini yeniden gözden geçirme yoluna gidebilir. Tüm bu gelişmeler içinde dikkatli olmanız ve sakin kalmanız önemli. Ayın ikinci yarısında ise alacak ve borçlularla ilgili bazı aksaklıklar sizi bekliyor olabilir. Bu da finansal planınızı yeniden gözden geçirmeniz anlamına geliyor. Sağlık konusunda bir sıkıntı görülmüyor.

Eylül Ayı Aslan burcu yorumu

Aslan burçları genelde yerleşik hayatı severler ancak Eylül ayı onlar için bir seyahat dönemi olabilir. Özellikle aile içi tartışmalar nedeniyle biraz canları sıkılacak olan Aslanlar, geçmişteki acı olayların hatıralarının da su yüzüne çıkmasıyla duygusal olarak huzursuz bir ay geçirebilir. Bu durum Aslanların sağlıklarını da olumsuz etkileyebilir. Sevgili aslanlar karar verirken özellikle ailenizin de düşüncelerine biraz kulak kabartmanız yükünüzü hafifletebilir. Eğitim ve iş hayatında ise yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Finansal açıdan da bazı pürüzler canınızı sıkabilir. Üzgünüz sevgili aslanlar size Eylül ayı için çok iyi günler vaadetmiyor gökyüzü.

Eylül Ayı Başak burcu yorumu

Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması ile 1 Eylül’den itibaren Başak burcu tam anlamıyla bir sorgulama dönemine giriyor diyebiliriz. Kökten değişim ve yenilenme sürecine girecek olan Başaklar yeni iş, yeni arkadaşlıklar hatta yeni aşklara yelken açabilir. Taşımak zorunda oldukları sorumluluklar ve bilinç altına ittikleri sırları Başak burcunun taşıması zor yükler haline gelebilir ve bu dönem sağlık ile ilgili sorunlar yaşabilirler. Aman sevgili başaklar biraz dikkat ve özen lütfen. Jupiter Eylül ayında size güzel fırsatların müjdesini fısıldıyor. Ay tutulması ise Başak burçlarını iş ve sosyal ilişkilerinde olumlu bir şekilde etkileyecek. Finansal sıkıntılarınız için gerekirse bir uzmandan yardım almanız gerektiğini hatırlatalım.

Eylül Ayı Terazi burcu yorumu

Duygusal terminatör Teraziler bu ay ruhsal ve duygusal arınmaya merhaba demeye hazır olun. Birçok terazi başta saçları olmak üzere görsel olarak kendilerini yeni baştan yenilemeye yönelebilir. Aile hayatında ani parlamalarla oluşacak tartışmalarda sakin olmanız ve tarafsız bir gözle olayları incelemeniz Eylül ayında çok ama çok önemli. Merkür retrosu nedeniyle planladığınız seyahatleri ya da eğitim programlarını 22 Eylül’e kadar ertelemenizde yarar var. Ayın ikinci onunda yarım kalan işlerinizi tamamlamanız için olgun bir döneme giriyorsunuz. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler kapıda. Aşk konusunda kapınızı yeni başlangıçlar çalabilir. Eylül tutulmasında yine cazibe merkezi olmayı başaracaksınız. Sağlığınız konusunda da bir sıkıntı görülmüyor.

Eylül Ayı Akrep burcu yorumu

Sevgili Akrepler özellikle iş hayatınızda yapmak istediğiniz sıçrayışı bu ay gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı diğer burçların da çoğunun karşılaşacağı gibi akrepler de bu ay gerekirse vitamin takviyesi ile sağlıklarına ayrı bir özen göstermek zorunda kalabilirler. Vücut direncinin özellikle düştüğü Eylül ayında duygusal anlamda da kendinizi biraz dinlendirmenizi yani rölantiye almanızı öneriyoruz. Bu dönem yine eğitim ve iş hayatında ödül getiren projeler üretebileceğinizi müjdeleyebiliriz.

Eylül Ayı Yay burcu yorumu

Yaylar için pırıl pırıl bir Eylül ayını müjdeleyebiliriz. Yeni başlangıçlar, yeni projeler için hazırlıklı olun. Ancak bu müjdelerin yanında bazı ailevi sorunlar da kapınızı çalabilir. Dengenizi korumaya ve sükuneti elden bırakmamaya özen gösterin. Sürekli yenilik ve değişiklik peşinde olan sevgili yaylar estetik ameliyat gibi maceralara bu Eylül ayında atılmamanızı öneriyoruz. Sürekli kontrolü elinde tutmak sizi yoruyor. Biraz olayları akışına bırakmayı deneyin en azından bu ay. Bütün bu hengame içinde sağlığınızı korumak için ekstra özen göstermenizi salık veriyoruz.

Eylül Ayı Oğlak burcu yorumu

Oğlak burcu için Eylül ayı biraz hastanelerde koşuşturmalı geçeceğe benziyor. Olası sağlık sorunlarına karşılıklı hazırlıklı olmanızda fayda var. Yoğun koşturmalar içinde sağlık kontrollerinizi ihmal etmeden bol bol ara istirahat dilimleri oluşturmayı unutmayın. Belki bu dönemde vitaminler ve direnç güçlendirici bitkisel kürler işinize yarayabilir. Aşk hayatınıza bakıldığında ise ne yazık ki oğlak burcunun durağan bir seyir izlediği gözleniyor. Bu da sizi daha içinize dönmeye ve spritüel konulara yönlenmenize zorlayabilir. Bu dönem özellikle ev ve iş yerlerinizdeki tamir tadilat işlerine yoğunlaşabilirsiniz.

Eylül Ayı Kova burcu yorumu

Eylül ayında Neptün’ün oluşturacağı karşıt açı, ki astrologlar buna Neptün’ün sinsi etkisi adını veriyor, Kova burcunu da olumsuz olarak tehdit edebilecek ve Kovaların kendilerine olan güvenini sarsma yoluna gidecek. Aman dikkat bu noktada hedef ulaşmak için takımla birlikte hareket etmeniz ve kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız önemli. Eylül ayında oluşan Yeniay özellikle eğitim konusunda size fırsatların ışığını yakıyor. Eğitim seyahatleri ya da yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Ancak özellikle Uranüs’ün karşıt açısından dolayı temkini elden bırakmamanızda fayda var. Sağlıkla veya özel hayatla ilgili bir sorun görünmüyor.

Eylül ayı Balık burcu yorumu

Balık burcu Eylül ayında özellikle ilk haftasında dolunayın da etkisiyle etkili ve olumlu iş görüşmeleri gerçekleştirecek gibi görünüyor. Ekonomik açıdan rahat bir döneme girecek olan Balıklar Eylül ayı boyunca yeni bir projeye ya da işe başlamak için fırsat kollamalılar. Eylül ayı Balıklar için finansal açıdan tam bir fırsat ayına dönüşebilir. Ancak bu hızlı tempoyu ayın son günlerinde yavaşlatmanız ve geride kalan ruhunuzu dinlendirmenizi öneriyoruz. Sağlığınıza özen göstermeli ve ailenize de zaman ayırmalısınız. Bu ay sizin için tam bir kariyer düzenleme ayı olarak tanımlanabilir.

BURÇLARA GÖRE AYLIK YORUMLAR BURADA TIKLAYIN

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İREM SU BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DR. ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]