Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Rezzan Kiraz 2016 Ağustos ayı burç yorumları

Yazın son ayına burçlar nasıl girecek, hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Ağustos 2016 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2016 Ağustos ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologlarun Ağustos ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

Koç burcu Ağustos yorumu
Otoriter Koç, bu ay otorite konusunda sıkıntılar yaşabilir. Kendi zaaflarının farkına varması noktasında Koçların biraz daha özverili davranması ve abartılı davranışlardan kaçınması gerekiyor. Ani tepkilerle daima çevrelerinde asabi olarak nitelenen koç burcunun Ağustos ayı gezegenlerin etkisi ile gelecek planlarını hazırlarken daha dikkatli olmasında yarar gözüküyor. Her ne kadar son dönem yaşadıklarınız sizi olumsuz yönde etkilese de değişen şartlara ayak uydurmak için içsel yolculuğunuza daha bir özen göstermelisiniz. İş ortamında bir aşk sizi bekliyor olabilir. Ancak koçların bitmek bilmeyen başarı arzusu ve hırsı sağlıklarını bu dönemde de olumsuz etkilemeye devam edecek.

Boğa burcu Ağustos yorumu
Evcimen Boğalar bu ay da günlerinin büyük bölümünü evlerinde ailesiyle birlikte geçirmek istiyor. Ağustos ayında Boğaların en büyük ihtiyacı ve açlığı yine duygusal yönde gelişiyor. Aile toplantıları bu açıdan Boğa burçları için kurtarıcı olacak. Bekar boğalar için ise evlilik sinyalleri yanıp sönüyor. Boğalar bu ay adeta aşk sarhoşu olarak mutlu mesut yaşayacak. Ancak sevgili boğalar bu ay ileriye dönük planlar yaparken temkini elden bırakmamanızı ve olası riskleri de göz önünde bulundurmanız yerinde bir karar olacak.

İkizler burcu Ağustos yorumu
İkizler burcu Ağustos ayında özellikle çocukların gelecekleri ile ilgili radikal kararlar almaya yönelecek. İletişim açısından verimli bir aya giren İkizler, özellikle iletişim noktasında kullandıkları vücut diline ve sözlerine daha dikkat etmeli. Unutmayın her doğru her yerde söylenmez. İkizler burcu bu ay biraz daha kendilerine yönelik işler yaparsa başarılı olabilir, kendi sahip oldukları yetenekleri keşfedebilir ve duygularını daha etkin bir biçimde kontrol altına alabilir. İş noktasında ise her zamankinden daha dikkatli olmanız gereken bir dönemde olduğunuzu hatırlatmakta yarar var. Özellikle yazın rehavetine kapılıp lüzumsuz harcamalardan uzak durmalısınız.

Yengeç burcu Ağustos yorumu
Yengeç burcu kişisel anlamda içsel huzurlu bir döneme giriyor, bu dönemi daha kişisel işlere ayıracak olan Yengeç, yaptıkları işlerle daha güçlenmiş ve dinlenmiş olarak sonbahara girebilir. Yaşayacağınız olumlu olaylar sonrasında sizi bu dönem zorlayacak tek konunun iş hayatındaki sert tepkiler olduğunu belirtelim. Özellikle ortaklık yapan Yengeçler kontrolü elde tutma ve taviz vermeme noktasında dikkatli olmalılar. Bu dönem özellikle iş ve eğitim ile ilgili geziler sizi bekliyor. Aşk hayatınızda ise kalıcı ciddi kararlar alabilecek durumdasınız.

Aslan burcu Ağustos yorumu
Müjde Aslanlar, muhteşem bir Ağustos ayı sizi bekliyor. Fiziksel enerjiniz artacak, kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissedecek bir döneme giriyorsunuz. Ancak burcunuzun karakteristik özelliği olan kibir ve abartıdan uzak durmanız kaydıyla. Egoları biraz indirme zamanı… Bilinçaltınızı devreye sokabilir ve korkularınızla cesurca yüzleşebilirsiniz. Unutmayın bastırdığınız her duygu kontrolünüzün kaybedilmesine sebep olur. Ayrıca kötü alışkanlıklarınızı da bu dönem içinde bırakma gücünü kendinizde bulacaksınız. Teknoloji ile aranız iyi ise ve işiniz özellikle bilgisayar ortamında ise teknik aksaklıklara hazır olun. Tüm verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Ailevi ve maddi konularda feraha ereceğiniz bir Ağustos ayı…

Başak burcu Ağustos yorumu
Başakların bu dönem en çok kendilerini dinlemeye ve yalnız kalmaya ihtiyacı var. Hayatınızla ilgili gözden geçirmeniz gereken o kadar çok konu birikmiş ki… Hatalarınızla yüzleşmek işini daha fazla ertelemeyin. Yakın çevreniz ve ailevi ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Her zaman bilinçli ama kararsız olmanız sizi olmadık hatalara itiyor. Gerçekçi olmayan hayallerin peşinden gitmeyin bırakma zamanı geldi de geçiyor Sevgili Başaklar. Bu arada kendinize daha çok zaman ayırırken beden ve ruh dinginliğinizi sağlayacak bakımları da yaptırmayı unutmayın. Bir de sağlığınız için kilo aldıran tatlılardan uzak durun…

Terazi burcu Ağustos yorumu
Tam anlamıyla bir sosyal deli olan Terazi yine gruplardan gruplara koşuyor. Yeni sosyal çevreler sayesinde yeni insanlar hayatınıza girebilir. Uzun süredir geleceğe yatırım yapma işini erteleyen Teraziler bu dönemde hayatına giren yeni kişiler tarafından beklenmedik şekilde destek görebilir. Fırsatları kaçırmayın Sevgili Teraziler. Kariyer anlamında yükselme yaşayabilirsiniz. Sosyal statünüzün artacağı bu dönemde seyahatlere de hazırlıklı olun. Tüm bu sosyalliğin içinde ailenize gereken özeni göstermeyi de ihmal etmemelisiniz. Aşırı olmamakla birlikte bir miktar harcama yapmanızda bir sakınca yok. Sağlık açısından da pırıl pırıl bir Ağustos ayı sizi bekliyor.

Akrep burcu Ağustos yorumu
İş konusunda sürekli gel gitler yaşayan Akrepler bu dönem iş, kariyer, saygınlık size kucak açıyor. Yeni başlangıçlar ve mesleki anlamda başarılı bir performans sergileyeceğiniz fırsatlarla dolu bir Ağustos ayı sizi bekliyor. Eğitim konusunda da kendinizi geliştireceğiniz hatta yurt dışına açılabileceğiniz bir döneme merhaba demeye hazır mısınız? Dediğimiz gibi bu ay şans sizden yana. Özel hayatınızda da bir duygusal temizlik yapma dönemindesiniz, eskiye ait sizi geriye çeken her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu yoğun tempoda sağlığınıza dikkat etmeyi sakın ihmal etmeyin!

Yay burcu Ağustos yorumu
Epey yorgun ve sıkılmış olan Yaylar için yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Spritüel konulara ilgi başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özellikle yurt dışına açılabileceğiniz ve yeni projelerle kariyer planları yapabileceğiniz verimli bir Ağustos ayı sizi bekliyor. Bu dönem kendinize bir gayrı menkul almak için hamle yapabilirsiniz gibi görülüyor. Ancak yatırım yaparken dikkati elden bırakmamalı ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Aileniz sizi manevi açıdan her türlü destek olmaya devam ediyor. Kararlarınızı verirken bu güçten de yararlanmalısınız.

Oğlak burcu Ağustos yorumu
Oğlak burçlarının Ağustos ayında özellikle sağlık konusunda daha dikkatli ve temkinli olmalarında yarar var. Aynı zamanda finansal konularda da canınızı sıkabilecek gelişmeler olabilir. Ancak özellikle Jupiter etkisiyle işlerinizde birçok fırsatın da sizi beklediğini söylemek de yarar var. Bunları doğru bir gözle görmek ve analiz yaparak değerlendirmek yine size kalmış. Aile hayatınızda eşinizle problemler yaşayabilirsiniz. Bu zorlukları sağduyu ve kararlı adımlarla bertaraf edebiliriniz. Bir seyahat size iyi gelecek. Ortaklık işlerinizde verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Kova burcu Ağustos yorumu
Kova burcu her zamanki ışıltısıyla yine girdiği ortamlarda kendini göstermeye devam edecek. Sosyal çevreniz bu ay genişleyebilir, ünlü isimlerle arkadaşlıklar yaşayabilirsiniz. Yine iş dünyasından önemli isimlerle ortak projeler üretmeniz de olası görülüyor. Bu dönemde her şey bu kadar yolunda giderken aşk hayatınızda da evlilik konusunda da adım atabilecek bir döneme giriyorsunuz. Ancak günlük hayatınızı düzene sokmayı ve özellikle sağlığınıza da özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Finansal açıdan maddi kazançlarınızı arttıracağınız ve birikimler yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Huzur Ağustos ayı ile size geliyor.

Balık burcu Ağustos yorumu
Balık burçları bu yıl çok çalıştılar çok yoruldular. Tatil döneminde dahi hala proje üretmek peşindesiniz. Zor görevler sizi bekliyor ve daha bir dönem böyle sıkı çalışmanız gerekebilir. Tabi bu temponun sizin sağlığınızı da olumsuz etkileme riskini gözden kaçırmamak gerekiyor. İş hayatınızda ve özel hayatınızda sizin üstünüz olan kişilerle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Biraz daha sakin adımlar atmanızda yarar var. Aşk hayatınıza gelince farklı bir sosyal çevreye gireceğinizi ve mevcut ilişkinizi yeniden gözden geçireceğinizi hatırlatalım. Mutluluk verici gelişmeler sizi bekliyor.

BURÇLARA GÖRE AYLIK YORUMLAR BURADA TIKLAYIN

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NURAY SAYARI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İREM SU BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DR. ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]