Nur Yerlitaş izdiham görüntülerini konuştu stüdyo gülme krizine girdi-izle

İşte Benim Stilim All Star’da 12 Kasım Perşembe günü yayınlanan 64. bölümde bölümde kelimenin tam anlamıyla Nur Yerlitaş şov vardı.  Nur Yerlitaş, geçen haftalarda bir mağaza açılışındaki izdiham görüntülerinin sosyal medyada çok ses getirmesi üzerine konuyla ilgili açıklama yaptı.

Nur Yerlitaş;  programda İvana Sert ve Fatih Ürek’le beraber  medyaya gündem oldukları o gün yaşadıklarını anlattı. Yerlitaş mizahi bir üslupla anlattığı izdiham görüntülerini yorumlarken hem kendisi hem de stüdyoda bulunanlar kahkahalarına engel olamadı.

“Anlatayım da izleyenler de gülsün” sözleriyle yaşadıkları izdihamı anlatan Nur Yerlitaş zaman zaman kendisi de kahkahalarına engel olamadı. Oraya gidişini talihsizlik olarak değerlendiren Nur yerlitaş, yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. Kendisine sosyal medyadan hücum edildiğini de anlatan Nur Yerlitaş, “siz ne?” diye eleştirileri cevapladı.

Kemal Doğulu, Ivana Sert ve sunucu Öykü Serter’in gülme krizine girdiği o anlar programın unutulmazları arasına girdi.  Kameralar vasıtasıyla izleyiciye hitap eden  Nur Yerlitaş “Türk halkı koruyun beni yazdılar çizdiler. Vallahi öyle olacağını bilmiyordum” şeklinde konuştu.

İşte Nur Yerlitaş’ın stüdyoyu adeta gülmekten kırdığı o çok konuşulan izdiham açıklaması:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]