Nur Bozar ve Tuğçe Ergişi arasında stüdyoda soğuk rüzgarlar

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’ seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın bugün yaşanan bölümünde ise gerilim dolu anlar yaşandı. Yarışmacılardan Nur Bozar’ın diğer yarışmacılarla arasındaki gerginlik stüdyoda soğuk rüzgarlar estirdi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer aldığı ‘Bu Tarz Benim’, tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta defileler ve farklı gösterilerle seyircisini ekrana kilitleyen yarışma bu hafta da tüm hızıyla devam ediyor.

TÜM YARIŞMACILAR ELEŞTİRDİ

Sıra kendisine geldiğinde sahneye çıkan Nur Bozar, konsept olarak kız arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda öğle yemeğine gitmek için giyindiğini söyledi. Bunun üzerine diğer yarışmacılara Nur’un giyinişini nasıl bulduklarını soran Öykü Serter, beklemediği cevaplar aldı. Nur Bozar’ı eleştirmeye başlayan yarışmacılar, aralarındaki kavga sebeplerini de anlatmaya başladı. Bunun üzerine herkesten farklı bir tarzı olduğunu söyleyen Nur Bozar, kendisini savundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]