Nur Bozar: Haksızlığa uğradığım zamanlar oldu

İşte Benim Stilim ya da ilk adıyla Bugün Ne Giysem adlı moda yarışmasının fenomen yarışmacısı Nur Bozar, Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’ın konuğu oldu.

Nur Bozar, programda ilginç açıklamalar yaptı. “Yarışma sırasında eşin seni kıskandı mı?” şeklindeki soruya Bozar; “her seven insan kıskanır. Ama ben ona karşı çok net çok açık bir insandım. Herşeyi konuşarak ilerliyorduk biz. Hep yanımdaydı. Kanala o beni getiri götürürdü. O, bana çok güveniyordu. Ben de ona çok güveniyordum.” diye cevap verdi.

O PROGRAMA ÇOK ŞEY BORÇLUYUM

“Yarışmadan kendi isteğinle neden ayrıldın?” şeklindeki soruya ise Nur Bozar, fazla cevap vermek istemedi. Sadece iyi bir biçimde programdan ayrıldığını ve geriye dönüp baktığında o programa çok şey borçlu olduğunu anlattı.

Tartışmaların yaşandığı sahneleri hatırlamak istemediğini söyleyen Bozar, jüri üyelerinden en çok sevdiğin isim kim sorusuna politik cevap vererek “hepsini seviyordum” diye cevapladı. Jüri ile fazla bir iletişiminin olmadığını söyleyen Bozar, Dolayısıyla çok sevebileceği bir iletişim yaşamadığını ifade etti.

ZAMAN ZAMAN HAKSIZLIĞA UĞRADIM

Zaman zaman programda haksızlığa uğradığı dönemlerin olduğunu dile getiren Bozar, “programda ağladığım zamanlar da güldüğüm zamanlar da oldu” diye konuştu.

Nur Bozar, bir soru üzerine yarışmadan ayrıldıktan sonra yarıştığı programa dair hiçbir görüntüyü sonradan izlemediği itirafında bulundu.

Yarışma sırasında zor olaylar yaşadığını anlatan Bozar, yarışmadaki psikolojik şartların yarışmacılar için oldukça zor olduğuna dikkat çekerek yıprandıklarını hatırlattı. Nur Bozar; “Şükürler olsun ki geçti bitti” diye konuştu.

“BİR DAHA KATILIR MIYDIN?”

Yarışmadan kimse ile görüşmediğini söyleyen Bozar, yarışmadan sonra herkesin kendi hayatını yaşadığını ifade etti.

“Bir daha katılır mıydın” şeklindeki soruya ise Bozar, onlar orada kalsın. artık daha iyi işler daha güzel projeler olursa oralarda yer almak isterim diyerek televizyona yeşil ışık yaktı.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]