Nolur Ayrılalım 4. bölüm fragmanında ikili karşı karşıya geliyor!

Geçen hafta cuma günü Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle ekranlara gelen Nolur Ayrılalım bu hafta ikinci bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Dizide Turgay Atalay’ın planladığı yeni program konseptiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İzleyicilerin şimdi merak ettiği soruların başında Nolur Ayrılalım 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı. Diziyle ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Son bölümde Turgay Atalay planını adım adım uygulamaya başlasa da aksilikler peşini bırakmadı. Azize programın konseptinden korkarak ne yapacağını şaşırdı. Azize’nin asıl korktuğu şey Ulaş’ın gerçekten ona aşık olmasıydı. Nolur Ayrılalım fragman da Ulaş’ın derdi bambaşkaydı. Ulaş kendi kehanetinden korkmaya başladı. Azize’nin ondan ayrılarak başka birini bulacağından korktu. Bu sebepten Azize ile hiç sevgili olmamaya karar verdi. Fakat Ulaş’ın planları iyice bozulmaya başladı. Nolur Ayrılalım dizisinin yeni bölüm fragmanına dair tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

NOLUR AYRILALIM 4. BÖLÜM FRAGMANI

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Nolur Ayrılalım yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Azize’nin kendinden ayrılmasından korkan Ulaş herkesi şaşırtacak bir plan yaptı. Nolur Ayrılalım 3. bölüm fragmanı bu akşam en çok aranan konulardan birisi oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

NOLUR AYRILALIM DİZİSİNİN KONUSU

Yönetmenliğini Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği N’olur Ayrılalım adlı projede modern bir Telli Baba olarak anılan Aras’ın bu özelliğini Turgay adındaki televizyon sektörünün önemli isimlerinden birisi televizyon şovuna dönüştürmeye karar verir. Bu eğlenceli hikayede Azize ve Aras’ın arasında televizyon programında yaşanan olaylar suyun akışını değiştirir.

NOLUR AYRILALIM 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

NOLUR AYRILALIM DİZİSİNİN OYUNCULARI

Oyuncular: Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Gürgen Öz (Turgay Atalay), Duygu Karaca (Saadet Börekçi), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli), Ayşe Selen (Nazife Hanım), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli)

Yönetmen: Yusuf Ömer Sınav(Sinegraf)
Yapımcı: Osman Sınav
Yapım: Sinegraf
Kanal: Fox TV
Yayın Günü: Cuma
Saat: 20.00

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]