Nolur Ayrılalım 3. bölüm fragmanında Turgay’a büyük şok!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Nolur Ayrılalım 3. bölüm fragmanında işler sarpa sarıyor. Fragman izle linkini Medyabey.com'da bulabilirsiniz.

Geçen hafta cuma günü Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle ekranlara gelen Nolur Ayrılalım bu hafta ikinci bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Dizide Turgay Atalay’ın planladığı yeni program konseptiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İzleyicilerin şimdi merak ettiği soruların başında Nolur Ayrılalım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı. Son bölümde Turgay Atalay planını adım adım uygulamaya başlasa da aksilikler peşini bırakmadı. Azize programın konseptinden korkarak ne yapacağını şaşırdı. Azize’nin asıl korktuğu şey Ulaş’ın gerçekten ona aşık olmasıydı. Nolur Ayrılalım fragman da Ulaş’ın derdi bambaşkaydı. Ulaş kendi kehanetinden korkmaya başladı. Azize’nin ondan ayrılarak başka birini bulacağından korktu. Bu sebepten Azize ile hiç sevgili olmamaya karar verdi. Fakat Ulaş’ın planları iyice bozulmaya başladı. Nolur Ayrılalım dizisinin yeni bölüm fragmanına dair tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

NOLUR AYRILALIM 3. BÖLÜM FRAGMANI

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Nolur Ayrılalım yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Azize’nin kendinden ayrılmasından korkan Ulaş herkesi şaşırtacak bir plan yaptı. Nolur Ayrılalım 3. bölüm fragmanı bu akşam en çok aranan konulardan birisi oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

TURGAY ATALAY’IN OPERASYONU BAŞIYOR

Turgay Atalay’ın herkese açıkladığı büyük operasyonu başladı. Fakat her şey Turgay Atalay’ın planladığı gibi gitmedi. Çünkü Azize korkmaya Ulaş’ın ona gerçekten aşık olmasından korkmaya başladı. Ulaş’ın ise derdi başkaydı. Azize ile de ayrılmaktan korktu. Kehanet gerçekten doğruysa ve Azize de gider hayatının aşkını bulursa diye düşündü.

ULAŞ’IN PLANI

Nadir Erciyeslinin tehditleri yüzünden Ilgazoğlu şirketine sızan Temmuz’un ise patronu olan Yusuf isimli “hanzo betonla” derdi büyüktür. Zira, bu birbirine tamamen zıt iki karakterin uyum içinde çalışması mümkün değildir. Fakat, zıt kutupların birbirini çektiği de bir gerçektir!Azize, Ulaş ile birlikte vakit geçirmekten yavaş yavaş keyif almaya başlarken bir yandan da yaptığı sakarlıklar ve saçmalıklar yüzünden Turgay’ı delirtmeye devam etmektedir.

NOLUR AYRILALIM KONUSU

Yönetmenliğini Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği N’olur Ayrılalım adlı projede modern bir Telli Baba olarak anılan Aras’ın bu özelliğini Turgay adındaki televizyon sektörünün önemli isimlerinden birisi televizyon şovuna dönüştürmeye karar verir. Bu eğlenceli hikayede Azize ve Aras’ın arasında televizyon programında yaşanan olaylar suyun akışını değiştirir.

NOLUR AYRILALIM 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

NOLUR AYRILALIM OYUNCULARI

Oyuncular: Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Gürgen Öz (Turgay Atalay), Duygu Karaca (Saadet Börekçi), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli), Ayşe Selen (Nazife Hanım), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli)

NOLUR AYRILALIM TEKNİK EKİP

Yönetmen: Yusuf Ömer Sınav
Yapımcı: Osman Sınav
Yapım: Sinegraf
Kanal: Fox TV

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]