No 309’da her şey bitti mi? Yeni fragmanda Yavuz Seçkin sürprizi

Ekranın sevilen dizisi No 309’da dün yayınlanan son bölümde çok duygusal anlar yaşandı. Dün geceki bölümün son sahnesinde Onur ve Lale hakime boşanmak istediklerini belirttiler ve tam karar okunacakken dizi bitti. Hakimin kararı ne oldu? No 309, en heyecanlı yerinde bitti… Hakim Onur ve Lale’yi boşayacak mı? Her şey gerçekten bitti mi? 10 Mayıs Çarşamba günü No 309’da neler yaşanacak. No 309 son fragmanında şok ayrıntılar dikkat çekiyor!.. No 309 47. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde…

Dün geceki bölümde İsmet’in, Onur ve Lale’nin evine yerleşmesi üzerine Onur ve Lale arasında bir evcilik oyunu başladı. İkisi de babaanne İsmet’in hastalanmasından dolayı vicdan azabı duydukları için o iyileşene kadar araları iyiymiş gibi davranmaya karar verdiler. Bu durum Yıldız’ı mutlu ederken Betül’ü yine küplere bindirdi. Betül ve Erol  bir an önce İsmet’in hafızası yerine gelsin diye çeşitli yollar aramaya başlasa da başarılı olamadılar. Üstüne bir de BFiliz’in ikizleri dünyaya gelmesi ile elleri kolları iyice bağlandı. “Erol ve Filiz ebeveyn olmanın mutluluğunu yaşar. Onur ve Lale’nin bu evcilik oyunu acaba gerçeğe dönecek midir?” sorusu ise olumsuzdu. Çünkü ikili hakim karşısına çıktılar ve bir kez daha boşanmak istediklerini yinelediler.

Dizinin yeni bölümünde Yavuz Seçkin sürprizi

Hakimin kararının ardından Yavuz Seçkin yeni fragmanda karşımıza aile terapisti olarak çıkıyor. Yine kahkaha ve romantizmin iç içe geçtiği No 309 yeni bölümüyle Çarşamba günü ekranlarda olacak.

Birbirini bu kadar severken inat uğruna ayrılmaya çalışan çift hakkında ne karar verecek. Tüyolar aşağıdaki videomuzda…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]