No: 309 dizisi bu akşam yayınlanacak mı?

Fox TV’nin sevilen dizisi No:309 bu akşam yayınlanacak mı?… Ülkedeki siyasi atmosfer nedeniyle TV kanalları yayın akışlarında değişikliğe gidiyorlar. Fox TV, bu akşamki yayın akışında değişikliğe gitti? Peki, No :309 dizisi bu akşam Fox TV’de yayınlanacak mı? İşte, sorunun cevabı.. Başrollerini Demet Özdemir, Furkan Palalı’nın paylaştığı, senaryosunu Aslı Zengin-Banu Zengin ikilisinin yazdığı No: 309 bu akşam yayınlanmayacak.

NO: 309’UN 7. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada konuya açıklık getirdi. Heabından, konuyla ilgili kısa ve net bir açıklama yapan Gold Film’in sahibi Faruk Turgut “309 adlı dizimiz bu akşam yayınlanmayacaktır.” diye yazdı.

Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın yaptığı No:309 bu akşam 7. bölümüyle ekrana gelecekti.

Lale ve Onur Ağva’da aralarındaki buzları eritmişlerdir. Bu sefer onlar ailelerine oyun oynamaya karar verirler. Bu arada Onur’un Ağva’ya Lale ile gittiğini öğrenen Pelinsu, Betül ve Erol ile bir takım planlar içerisine girer. Doktor Onur’un Lale’yi davet ettiği organizasyona Erol ve Filiz de katılır. Keyifli geçen bu organizasyonda acaba onları ne gibi sürprizler beklemektedir?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider.

Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar..
Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın yer aldığı yeni dizi No: 309 her Çarşamba FOX TV’de ekrana geliyor.
Yeni bölümde Lale(Demet Özdemir) ile Onur Sarıhan (Furkan Palalı) ikilisi ailelerinden habersiz bir anlaşma yapıyorlar. Yeni bölümün fragmanında ikili arasındaki yaşananlardan habersiz olanaileleri yeni sürprizler bekliyor.

Bu arada Yasemin ile Onur arasındaki buzlar ise her geçen gün erimektedir.

İşte No:309’un 7. bölüm fragmanı:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]