No 309 9. bölüm fragmanında Lale gördükleri karşısında dehşete düşüyor!

Fox TV ekranlarının aşkla dolu dizilerinden birisi olan No 309 9. bölüm fragmanında Lale ve Onur arasında yaşananlar yeni gerilimlerin yaşanmasına sebep oldu. Lale, Onur ve Pelinsu’nun öpüştüğünü görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Lale, Onur’un kendisine karşı olan hislerinin gerçekliğini sorguladı. Onur, Lale’nin kendisine karşı olan tavırlarını fark edince ne yapacağını şaşırdı.

No 309. 9. bölümde Lale ve Onur’un arasında yeni gerilimler yaşanmaya başladı. Onur ve Pelinsu’nun öpüştüğüne şahit olan Lale büyük bir üzüntü yaşadı. Onur kendisine karşı olan hislerini sorgulamaya başladı. Öte yandan Onur ise Lale’nin kendisine karşı takındığı tavırları yanlış anlayarak onun kendisine karşı duygu beslemediğini düşündü ve ona karşı gardını aldı. Lale ve Onur atışmasının giderek artması sebebiyle aileler yine olaya müdahale etmek zorunda kaldı. Bebeğin cinsiyetinin öğrenmek için doktora giden Lale ve Onur iddiaya girdiler.

NO 309 9. BÖLÜM FRAGMANI

Onur’un Pelinsu ile öpüştüğünü gören Lale, Onur’a karşı olan duygularını sorguladı. Ona karşı kontrollü ve mesafeli olmaya karar verir. Lale’nin bu duygularından habersiz olan Onur Lale’nin tavırlarını yanlış anladı. Onur Lale’nin kendisine hiçbir duygu beslemediğini düşündü ve Lale’ye karşı gardını aldı.

LALE VE ONUR İDDİAYA GİRDİ

Ağva da yakınlaşan Onur ve Lale birbirlerinden yine uzaklaştı. Betül sinsi planlarına hız kesmeden devam etti. Fotoğrafları İsmet’e gösterdi. Bu arada bebeğin cinsiyetinin belli olacak olması herkesi heyecanlandırdı. Bunun üzerine Lale ve Onur iddiaya girdiler.

no 309

NO 309 KONUSU

Onur gittiği randevuda bazı karışıklıklardan ötürü Lale’yle aynı masaya oturur. Lale de annesinin ısrarı üzerine farklı bir randevuya gelmiştir. Annesinin söylediği Onur’u başka onurla karıştıran Lale büyük bir hata yapar. Lale ve Onur’un yanlışlıkla aynı masaya oturup buluşması üzerine olay beklenmedik yerlere gider. Bunun sonucunda oluşan olaylar herkesi şok eder.

NO 309 OYUNCULARI

Oyuncular: Furkan Palalı (Onur Sarıhan), Demet Özdemir (Lale Yenilmez), Suat Sungur (Fikret), Beyti Engin (Şadi), Sumru Yavrucuk (Songül Şen), Sevinç Erbulak (Betül) ve Pelin Uluksar (Nergis)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]