No 309 8. Bölüm fragmanında Lale herkesi şaşırtıyor!

Fox TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan No 309 yeni bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kitlemeyi başardı. Geçen hafta yayınlanmayan dizinin bu hafta izleyenleri ekran başına kitlemeye devam edecek. İzleyicilerin şimdi merak ettiği soru  No 309 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu oldu.

Onur ve Lale arasında yaşanan olayların iyice ayyuka çıkması ortalığı karıştırdı. Lale ve Onur’un arasının bozuk olmasını istemeyen aileler ikiliyi tekrar bir araya getirdi. Zorla bir araya gelen Onur ve Lale ailelerini üzmemek için yoğun çaba gösterdiler. Onur Lale’yi kırdığının farkına vararak onun gönlünü almak için elinden gelen her şeyi yaptı. Onur’un büyük çabasının ardından Lale onu affetti. Lale ve Onur’un arasının düzelmesi herkese derin bir nefes aldırdı. Pelinsu ise ikilinin beraber tatile çıktığını öğrenir öğrenmez ortalığı karıştırmak için harekete geçti. Ortaklarını da yanına alan Pelinsu yaptıklarıyla ortalığı karıştırdı. Dizinin yayınlanan son bölümünü aşağıda bulunan No 309 7. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

NO 309 8. BÖLÜM FRAGMANI

Fox TV’nin yaz dizi projeleri şimdiden izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran projeler arasında yerini başarılı bir şekilde aldı. No 309 dizisinden sonra Nolur Ayrılalım dizisinin de izleyicilerin dikkatini çekmesi herkesi şaşırtmaya devam etti.

ONUR VE LALE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

Son bölümde Onur ve Lale arasında yaşanan kavgaların ardı arkası kesilmemişti. Fakat her şeye rağmen Onur’un ve Lale’nin aileleri bu konuda sayduyulu davrandı ve ikilinin arasının tekrar düzelmesi için elinden gelen her şeyi yaptılar. Onur ve Lale ailelerinin gizlice buluşturmalarıyla tekrar bir araya gelmek zorunda kaldılar.

ONUR KENDİNİ AFFETTİREBİLECEK Mİ

Onur elinden gelen her şeyi yapıp Lale’nin gönlünü almayı başardı. Lale ve Onur’un arasındaki buzların erimesi iki aileye de derin nefes aldırdı. Onur ve Lale aralarındaki buzlar erir erimez ailelerine bir oyun oynamaya karar verdiler. Öte yandan Onur’un Lale ile beraber Ağva’ya gittiini öğrenen Pelinsu yeni bir plan yaptı. Bu plana ise Erol ve Betül’ü dahil etti.

NO 309. 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Fox TV’nin sevilen dizisi No 309’da yaşanan yeni gelişmeler ortalığın karışmasına neden oldu. Onur ve Lale’nin arasındaki sorunlar bitti. Ağva’daki tatille aralarındaki buzları erittiler Lale ve Onur ailelerine oyun oynamaya karar verdiler. Onur’un Ağva’ya Lale ile gittiğini öğrenen Pelinsu, Betül ve Erol ile bir takım planlar içerisine girer. Doktor Onur’un Lale’yi davet ettiği organizasyona Erol ve Filiz de katılır. Lale’nin Onur’u terk etmesi her iki aileyi de şok etti. Aileler bu olaydan sonra mecburen harekete geçti. Lale ve Onur’u tekrar bir araya getirmek için plan yaptılar. Birbirlerinden habersiz şekilde aynı yere giden Onur ve Lale karşılaşınca şok oldular ve birlikte vakit geçirmek zorunda kaldılar. Herkesten uzakta geçirdikleri tatil onları tekrar bir araya getirdi.

NO 309 KONUSU

Onur gittiği randevuda bazı karışıklıklardan ötürü Lale’yle aynı masaya oturur. Lale de annesinin ısrarı üzerine farklı bir randevuya gelmiştir. Annesinin söylediği Onur’u başka onurla karıştıran Lale büyük bir hata yapar. Lale ve Onur’un yanlışlıkla aynı masaya oturup buluşması üzerine olay beklenmedik yerlere gider. Bunun sonucunda oluşan olaylar herkesi şok eder.

NO 309 OYUNCULARI

Oyuncular: Furkan Palalı (Onur Sarıhan), Demet Özdemir (Lale Yenilmez), Suat Sungur (Fikret), Beyti Engin (Şadi), Sumru Yavrucuk (Songül Şen), Sevinç Erbulak (Betül) ve Pelin Uluksar (Nergis)

NO 309 8. BÖLÜM FRAGMANI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]