Magazin

Niran Ünsal’ın oğlu Bera’dan haber var

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu çiftinin 2 yaşında ki oğulları Bera Gugu, tüm sevenlerinin yüreğini ağzına getirmişti. Bera, geçen hafta sonu geçirdiği ağır kriz sonrasında yoğun bakıma alınmış ve 48 saat süreyle müşahede altında tutulmuştu. Tedavi süresince bütün tetkikleri tamamlanan Bera’dan iyi haber geldi.

BERA’DAN MÜJDELİ HABER
Hastanede yattığı o zorlu süre içinde sanat dünyası ve Niran Ünsal hayranları adeta seferber olmuşlardı. Sanatçı arkadaşları Niran Ünsal’ı tek tek arayarak hem geçmiş olsun mesajlarını ilettiler hem de Bera için ne yapabileceklerini sordular.

niran-unsal-bera-bebek

BERA HALEN DOKTOR GÖZETİMİNDE
Bera Gugu’nun ilk müdahaleyi yapan Çocuk NöroloğuDoç Dr. Bülent Kara raporunda “Epilepsi tanısını destekleyen EEG bulgusunun olmadığı bu nedenle Bera’nın yaşı da göz önüne alınarak ilaç tedavisi ön görülmemiştir. Süreç içinde Bebek gözetim altında tutulacak alerjik ilaçlardan korunacak ve yeniden bir nöbet halinde nöbet anı video ile kayıt altına alınacak” açıklamasına yer verdi.

“BERA ŞUAN ÇOK İYİ”
Oğullarını hastaneden alarak evlerine geçen Niran Ünsal ve İbrahim Gugu “4 gündür hayatla ilişkimizi kesildi, anlık bir durum evladımızı bir anda kayıp gitti elimizden, o anı hayatımızı boyunca unutmamız mümkün değil. Bera yoğun bakımdayken iş ve siyaset dünyasından, sanatçı dostlarımız ayrı ayrı arayarak yanımızda oldular. Bera için bütün imkânları seferber etmek için istişarede bulundular. Şükürle rolsün bugün evimizdeyiz ve Bera gerçekten çok iyi. Allah evladımızı bize bağışladı” diye konuştular.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı