NİHAT HATİPOĞLU BAŞARISININ SIRRINI KENDİSİ AÇIKLADI

nihat_hatipoglu-atv

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu Ramazan ayı boyunca gösterdiği reyting performansı adeta parmak ısırttı. Dost düşman herkes Hatipoğlu’nun  hakkını teslim etti. Önemli yapım ve dizileri geride bırakarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hatipoğlu’nun başarısının sırrı ne?

Son sahur programında bu konuya değinen ünlü ilahiyatçı sırrını izleyenleriyle paylaştı.

BAŞARININ MİMARI SİZLER VE EKRAN BAŞINDAKİLER

Bir aydır yaptığı iftar, sahur ve Kadir Gecesi programlarının medya tarihinde bir din programının ulaşabileceği en yüksek izlenme oranlarına ulaştığını söyleyen Hatipoğlu programlarının dizi ve yarışma programlarını geçerek zirveye oturduğunu ve bunun büyük bir nimet olduğunu söyledi.

Medyada böyle bir başarının nasıl gerçekleştiğini soran yazarlara “Bu işin şifresi falan yok, bu işin şifresi işte millet işte Peygamber aşkı, işte Kur’an aşkı ve İslama bağlılık” diyerek yanıt verdi.

İNSAFLI KALEMLELERE TEŞEKKÜR

Nihat Hatipoğlu konuşmasında programının başarısını kaleme alan “İnsaflı kalemler” olarak nitelendirdiği, Metin Yüksel- Sabah, Bekir Hazar- Takvim, Mesut Yar- Posta, yüksel aytuğ- Sabah, Tayfun Atay- Radikal, Rauf Tamer- Posta, Vehbi Dinçcan- Güneş, Talat Atilla- Güneş, Sina Koloğlu- Milliyet, Hasan Celal Güzel- Sabah, Sevilay Yükselir- Sabah, Ali Eyüboğlu- Milliyet yazarlarına teşekkür etti.

EĞER ÖMRÜM OLURSA YİNE BURADAYIZ

Nihat Hatipoğlu konuşmasının sonunda “Önümüzdeki ramazan eğer Allah ömür verirse yine burada Sultanahmet’teyiz İnşallah” dedi ve bir ay boyunca programlarını izlemeye gelen kişilere iftar ve sahur veremedikleri için mahçup olduğunu söyleyip teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Yazete.com

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]