Nihat Doğan’dan Defne Joy Foster’ın ölümüyle ilgili ilginç iddia

Beyaz TV’de ekrana gelen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın yorumcusu Nihat Doğan, yıllar önce hayatını kaybeden Defne Joy Foster’ın ölümüyle ilgili ilginç bir iddiada bulundu. Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde esrarengiz bir şekilde ölen Defne Joy Foster ile ilgili “bu işin içinde de FETÖ olabilir” iddiasında bulundu.

DEFNE JOY FOSTER’I FETÖ MÜ ÜLDÜRDÜ?

Nihat Doğan’ın iddiasından sonra “Defne Joy Foster’ın ölümünde FETÖ’nün parmağı mı var?” sorusu gündeme geldi. Nihat Doğan, Beyaz TV’de yayınlanan programda dün olduğu gibi bugünkü programda da iddiasını yineledi.

Sunucu Defne Joy Foster’ın FETÖ’nün en büyük destekçilerinden Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde ölü bulunduğunu hatırlatan Nihat Doğan ‘FETÖ ismini ilk koyan kişinin Defne Joy Foster olduğunu söyledi. Defne Joy Foster’ın 2011 yılında Fethullah Gülen’e ‘FETÖ’ dedikten sonra, FETÖ terör örgütünün tetikçi gazetesi olan Taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Altan’ın evinde ölü bulunduğunun altını çizen Nihat Doğan ‘Buradan savcıları göreve çağırıyorum; o dosyanın tekrardan açılması lazım’ diye konuştu.

DEFNE JOY FOSTER’IN ÖLÜMÜ ŞAİBELİ

Defne Joy Foster davasının şaibeli olduğunu iddia eden Nihat Doğan canlı yayında şunları söyledi; ‘Cinayet olabilir. Tıpkı Hrant Dink ve ASELSAN mühendisleri gibi. Bu kız yüzde 99 cinayete kurban gitti. Defne Joy Foster ‘FETÖ’ dediği için öldürülmüş olabilir’.

Nihat Doğan, Ahmet Altan’ın oğlu olan Kerem Altan, Defne Joy Foster’ın şüpheli ölümüyle ilgili suçlandığını aktardı. Doğan’ın anlattıklarına göre;  Kerem Altan iddialara göre Defne öldükten 2 saat sonra arama yapmıştı. Defne Joy Foster’ın otopsi raporunda ölümü, “Almış olduğu alkolün kolaylaştırıcı etkisi ile kanında bulunan ilaçların muhtemel yan etkilerine bağlı olarak meydana gelmiş ölüm” tanımı yapılmıştı. Kerem Altan yardım çağırmadığı için 2 ay 15 gün hapis cezası aldı ancak o ceza da uygulanmadı. Defne Joy Foster’ın evinde ölümünü izleyen Kerem Altan bu olay yüzünden tek bir gün bile cezaevinde yatmadan serbest kaldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]