NİHAT DOĞAN’A ÖYLE LAFLAR ETTİ Kİ! (Video)

sevda-türküsev-nihat-doğan

Gazeteci – Yazar Sevda Türküsev, Akil insanlar grubuna dahil olmak isteyen Nihat Doğan’a canlı yayında çok ağır sözler söyledi. Türküsev’in yorumuna sinirlenen spiker Tahir Sarıkaya, ’Lütfen bel altı konuşmayın ’ diye çıkıştı.

Akil insanlar grubuna dahil olma isteği ile Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile polemiğe giren ünlü türkücü Nihat Doğan’a Gazeteci – Yazar Sevda Türküsev çok sert çıktı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk olan Sevda Türküsev, Nihat Doğan’ı çok kızdıracak eleştirilerde bulundu.

Nihat Doğan bu ülkenin kanayan yaralarından birisidir’ diyen Türküsev, ’İşin en garip tarafı da kendini milli kahraman sanıyor ve yavaş yavaş da buna inanmaya başladı. Ben Nihat Doğan için eskiden üzülürdüm ama Venezuela’ya gitmesi, Mavi Marmara için teşekkür etmesi… Yani Türkiye Cumhuriyeti o kadar aciz ki; Nihat Doğan Hugo Chávez’in cenazesine gidecek ve biz ihya olacağız. Ben Nihat Doğan’a çok kızıyorum. Onun akil adamlar sınıfına girmesi için aklını başına toplaması lazım. insan kendi aklına hükmetmezse onun aklına başkaları hükmeder. Şu anda Nihat Doğan’ın aklına kimin hükmetttiğini merak ediyorum’ şeklinde konuştu.

Medyafaresi.com

İşte Sevda Türküsev’in Nihat Doğan öfkesi:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]