Nihat Doğan, oyuncu Ahu Sungur’a açtığı davadan eli boş döndü

Nihat Doğan, O Hayat Benim dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Ahu Sungur’a açtığı davayı da kaybetti. Şu sıralar Survivor adasında ter döken Nihat Doğan, 2015’te Survivor’a gidememesinin sebebi olarak oyuncu Ahu Sungur’u da göstermiş ve Sungur hakkında tazminat davası açmıştı. Mahkeme davayla ilgili kararını açıkladı. Karar sonucunda Nihat Doğan’ın davayı kaybettiği öğrenildi.

NİHAT DOĞAN MAHKEMEDEN UMDUĞUNU BULAMADI

Hunharca katledilen ve tüm Türkiye’yi adeta yasa boğan Özgecan Aslan’ın ölümünün ardından Nihat Doğan, yaptığı paylaşımı nedeniyle Ahu Sungur’dan tepki almış ardından bu tepkiler çığ gibi büyümüştü. Doğan “Siz de mini eteği giyip, soyunup, laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız” demiş ve bu paylaşım destek bulmadığı gibi büyük tepki çekmişti. Doğan, bu paylaşımında oyuncu Ahu Sungur’u etiketlemişti. Ahu Sungur da bu mesaja büyük tepki göstererek, Doğan’a “Mini eteği ahlaksızlık olarak görüyorsan Survivor da bikinili insanların arasında yarışmayacaksın o zaman!” cevabını vermiş ve bu cevap çok konuşulmuştu.

TEPKİLERDEN DOLAYI SURVIVOR KADROSUNDAN ÇIKARILMIŞTI

Twitter’da başlatılan “#NihatVarsaSurvivorBoykot” Hastagi kısa sürede TT olmuş ve Nihat Doğan’a tepkiler çığ gibi büyümüştü. Bu tepkilerin ardından, 2015 yılında Survivor’a gitmek için çantasını hazırlamış olan Nihat Doğan yarışmadan çıkarılmıştı.

Bu sene ise yarışmanın All Star kadrosuna dahil edilen Nihat Doğan’a kötü haber yarışmanın başladığı hafta geldi. Doğan, iki gazeteci Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’a karşı kaybettiği davadan sonra, kendisini eleştiren ve tepkilerin fitilini ateşleyen Ahu Sungur’a karşı açtığı davayı da kaybetti.

Mahkeme, “Tanınmış bir kişi olarak sosyal medyadaki paylaşımlarının sonuçlarını ön görmesi gerekirdi. Bir şeyleri kaybettiyse sorumlusu kendisidir” diyerek davayı reddetti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]