Teknoloji

NİHAT DOĞAN EKŞİ SÖZLÜK’E KARŞI!

nihat-dogan

Nihat Doğan ve Ekşi Sözlük arasındaki söz düellosu dozaj yükselterek devam ediyor. Bu rekabet Nihat Doğan’ın ağzından o alışkın olduğumuz yeni özlü sözler dökülmesine vesile olabilir…

 

Ağzını fena bozdu

Ünlü türkücü Nihat Doğan ile Ekşi Sözlük yazarları arasındaki gerginlik tırmanarak devam ediyor.

 

Bir süredir devam eden ekşi sözlük yazarları ile Nihat Doğan arasındaki gerginlik Nihat Doğan’ın Twitter adresinden attığı mesajlarla yeni bir boyut kazandı. Nihat Doğan Twitter’ a attığı mesajlarda ‘Ekşici gav.tlar 2 gündür 200 e yakın entry girmiş, yine her zamanki sulandırma, mizaha malzeme çıkarma gayreti içinde top çevirme çabası’ ifadesini kullandı.

 

Gün boyu attığı tweetlerle sözlük yazarlarına yüklenmeye devam eden ünlü türkücü, ‘yazık bir an acıdım annelerinin yerine koydum kendimi. oysa bunları doğurduğunda evladım oldu diye ne sevinmişti. evlat olsa sevilmezler’ diye yazdı.

 

Sözlük yazarlarına yönelik eleştirilerini giderek sertleştiren Nihat Doğan, ‘BENDEN EKŞİCİLERE GELSİN:::BEN SİZE B.K DEMEM, B.KLAR DUYAR AR EDER,1 ZERRENİZ DÜŞSE B.KA ONUDA MINDAR EDER, RABBİM SİZİ NECASET İLE YOĞURMUŞ’ diye ekledi.

 

birbak.mynet.com

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün