NİHAT DOĞAN: AHMET HAKAN’I SAMİMİ BULMUYORUM

35 BİN LİRA TAZMİNAT ÖDEYECEK OLAN NİHAT DOĞAN İLK DEFA “YENİ BİR GÜN”E KONUŞTU!

Nihat Doğan; İpek Durkal, Simge Fıstıkoğlu ve Aşkım Kapışmak’ın sunduğu “Yeni Bir Gün” programına bağlanarak Ahmet Hakan ile nasıl mahkemelik olduğunu anlattı. 35 Bin Lira tazminat cezasına çarptırılan Nihat Doğan, hukuka ve Ahmet Hakan’a sitem etti.

“AHMET HAKAN’I SAMİMİ BULMUYORUM.”

Sosyal medya yoluyla Ahmet Hakan’a hakaret ettiği için mahkemelik olan Nihat Doğan, konuyla ilgili olarak şu cümleleri kurdu: “Karşılıklı oturup, bir kaç defa uzun uzun sohbet ettiğim bir adamdır Ahmet Hakan. Onun samimi olmadığını gördüm. Ben vefalı bir insanın. Çeşme’de kolu kırıldı aradım. Mahkeme süreci devam ederken, babası vefat ettiğinde de arayıp, yanında olduğumu söyledim. Mahkeme süreci devam ediyordu.”

“AHMET HAKAN, HAZ ETMEDİĞİ KİŞİLERİ, YAZILARINDA LİNÇ EDİYOR!”

Sektörde dostluk yapacak kimsenin kalmadığından yakınan Nihat Doğan, “Memurlar konuyla ilgili bigi almak için beni aradıklarını söylediler. Gittiğimde suçlu muamelesi gördüm. İnsan kılığındaki vahşi hayvanların olduğu vahşi bir dönemde yaşıyoruz. Ben onunla samimi bir şekilde konuştum, o benden duyduklarını yazıp servis etti. Kendisinin bir şekilde haz etmediği kişiler hakkında, linç edercesine, taşlarcasına yazılar yazıyor.” dedi.

ahmet-hakan

35 BİN LİRA’YA SİTEM ETTİ!

İpek Durkal’ın “Pişman mısın?” sorusunu, “Asla pişman değilim.” diyerek cevaplayan Doğan, “Söylediğim her şeyin arkasındayım. ‘Ahmet Hakan Türk medyasının uçan Sabri’sidir. Fino’dur.’ dedim diye 35 Bin Lira tazminat ödeyecek olmam çok ilginç. Türkiye’de hukukun bittiğinin göstergesidir. Soma’da 300’den fazla insanımızı kaybettik. Milyonlarca insanın evine ateş düştü. Aldığımız nefes haram oldu. O şirketin sahibine hiçbir şey yapılmıyor, ben “Uçan Sabri” dedim diye 35 bin lira ödeyeceğim. 35 Bin Lira’ya Anadolu’nun bir köşesinde ev alınır.” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]