Nihal Candan Ayşegül Doğan ve Çiğdem Çelik’le tartıştı…Stüdyoda gergin anlar-izle

İşte Benim Stilim’in dün ekrana gelen bölümünde podyuma çıkan Nihal Candan önce Ayşegül Doğan’la sonra da Çiğdem Çelik’le sert tartışmaya girdi.

İşte Benim Stilim All Star 10 Kasım 2015 Salı günü yayınlanan 62. bölümünde Ayşegül Doğan Nihal Candan ‘ın botlarını beğenmedi.  Nihal Candan kendine sürekli yakışan şeyleri giymediğin için yorumunu ciddiye almıyorum diyerek Ayşegül’e çıkıştı.

Ayşegül ise;  “beni eleştirmek için aciz yorum yapıyorsun demek ki yaratıcı değilsin” deyince Nihal; “sen eleştirdiğin için seni eleştiriyorum. Senin yaratıcılığın ne?” diye sordu.

Ayşegül, Nihal ‘in Özden Cerrahoğlu ‘nu savunduğu için bu hale duruma düştüğünü söyleyince Nihal bunların kendi düşünceleri olduğunu söyleyerek  Ayşegül ‘ün herkesle bağırarak konuşmasından sıkıldığını, sorunu kendisinde değil başkasında araması gerektiğini söyledi.

Karşılıklı bu diyaloglardan sonra stüdyoda tartışma daha da hararetlendi. Ayşegül, “bu benim kişisel davranış şeklim ama sen bana bunu yapamazsın” diye cevap verince Nihal Candan  “sen o kadar negatif birisin ki ben biraz ortamı yumuşatıyordum ama artık ben de böyleyim” diye konuştu.

Ardından söz sırası Çiğdem Çelik’e geldi. Çiğdem,  Nihal ‘e “üzülen ağlayan sen miydin şimdi ateş saçıyorsun” diye sordu. Nihal, “gülünce çocuk oluyorum ya bundan sonra en yetişkin halimle geleceğim” dedi.

Çiğdem, Nihal ‘in üzülmediğini ve rol yaptığını iddia etti. Bu esnada Nur Yerlitaş araya girdi ve tartışmaya müdahale etti. Nihal Candan jüri karşısına geldiğinde Kemal Doğulu yarışmacılara  adeta ateş püskürdü. Kıyafete yorum yapmıyorsanız hiç birşeye yorum yapmayın diye çıkıştı. Hepinizin patlama hevesi var, hepiniz şımarıksınız ve biz size katlanıyoruz dedi. Daha sonra yarışmacıların hepsine Oscar heykelciği hediye edeceğini ve çok güzel oynadıklarını söyleyerek kızgınlığını dile getirdi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]