Nicole Kidman Bodrum’da

Dünyaca ünlü aktrist Nicole Kidman Bodrum’da. Bodrum’daki ünlü Jumeriah otelini, ABD sinema sektörünün devlerinden Paramount Pictures’ın devralması üzerine Nicole Kidman otelin açılışına katıldı. Otelin sezon açılışına Suudi Arabistan ve Dubai prenslerinin yanı sıra sanat ve sinema dünyasından 400 seçkin davetlinin de katıldığı haber veriliyor. Kidman açılıştı konuşma yapması dikkat çekti.

NICOLE KIDMAN’A BÜYÜK İLGİ 

Hollywood konsepti ile işletilecek olan otelin açılışına katılan dünyaca ünlü Hollywood starı Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman’ın büyük ilgi gördü.

Jumeriah Bodrum Palace Oteli’ni Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkan Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Raşid El Maktum’un iki yıl önce işletmeye başlamıştı. Muğla Bodrum’daki otelin işletmesini ABD sinema sektörünün ünlü dev şirketi Paramount Pictures devraldı. Otelin faaliyetine THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts olarak devam edecek.

SUUDİ VE DUBAİ PRENSLERİ DE GELDİ

Kidman’ın yanısıra açılışa dünyanın dört bir yanından çok seçkin 400 davetli katıldı. Birçok ülkeden gelen davetlilerin arasında Dubai ve Suudi Arabistan prenslerinin yanı sıra ABD, Rusya, Almanya, İngiltere’nin önde gelen sinema dünyasının yöneticileri, mankenler ve sinema sanatçıları da gecede buluştu.

Amerikan gösteri ve caz grubunun konserlerinin yanı sıra dans gösterileri nefesleri kesti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]