Dizi TV

Netflix, Tall Girl dizisi için 1.80 boyunda genç kız oyuncu arıyor!

Netflix’in 2019 listesinde yer alan orijinal canlı aksiyon komedisi Tall Girl dizisi için henüz 16 yaşında ama hayli uzun bir genç kız oyuncu arıyor. Tall Girl dizisinde hayli uzun boylu bir genç kızın bedeni ve dünyayla nasıl başa çıkmayı öğrendiğini eğlenceli bir dille anlatılacak.

NETFLİX YENİ DİZİ İÇİN OYUNCU BULMAKTA ZORLANIYOR

Grey’s Anatomy dizisinde de imzası olan Nzingha Stewart’ın yönettiği, senaryosunu ise Sam Wolfson’ın yazdığı komedi filmi, Netflix’in yapım şirketi Wonderland ile dördüncü iş birliği. Wonderland’den McG, Mary Viola ve Corey Marsh yapımcılığını üstlendiği Tall Girl’in cast direktörü Barbara McCarthy üstleniyor.

Tall Girl’in başrollerinde kimin olduğu henüz belli değil. Çünkü yapımcılar hala Tall Girl’ün başrol oyuncusunu arıyor. Dizinin başrol pozisyonuna Netflix’in yeni yıldızı olmak isteyen 13 ila 21 yaş arasındaki, boyu en az 1.80 boyundaki genç kızlar başvurabiliyor.

SEÇMELERE KATILMAK İSTEYENLER İÇİN…

“Netflix olarak gençlerin kendilerini bulabilecekleri, ilham alabilecekleri yapımlara yer vermeyi önemsiyoruz.Tall Girl’in de en çok beğendiğimiz tarafı, izleyenlere farklılıklarımızı gülerek kabullenmeyi göstermesi” diyen Melissa Cobb Netflix Çocuk ve Aile Başkan Yardımcısı (vice president of kids and family at Netflix) sözlerini şöyle sürdürdü. “Tüm dünyada yeni başrol oyuncumuzu arıyoruz. Seçilecek genç kız kendi deneyimlerini aktararak filme katkıda bulanabilecek.”

Seçmelere katılmak isteyenler www.tallgirlcasting.com adresini ziyaret edip 5 Kasım 2018 ile 21 Kasım 2018 tarihleri arasında başvurularını yapmalı. Çekimler Ocak 2019’da başlayacak.

TALL GIRL HAKKINDA

2019’da yayınlanacak Netflix orijinal komedi filmi Tall Girl, okulun en uzunu olduğu için kendini bedeninde hiç rahat hissetmeyen bir genç kızın hikayesi. Ancak işler Jodi’nin kendi gibi uzun misafir öğrenci Stig’e aşık olmasıyla değişiyor. Jodi ansızın kendini bir aşk üçgeninin ortasına buluveriyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün