NESLİHAN YARGICI’NIN ÖNERİSİNE ESRA ELÖNÜ NE DİYECEĞİNİ ŞAŞIRDI(VİDEO)

Ülke TV’de yayınlanan ‘Arafta Sorular’ programına konuk olan Neslihan Yargıcı, Esra Elönü’nün sorularını yanıtladı. Ünlü modacı, 18 yaşından küçük buluğ çağındaki çocukların cinsel deneyim yaşaması için “juniorhane” fikrini ortaya attı.

‘Juniorhane’ açılsın…
Esra Elönü sordu, Ünlü modacı Neslihan Yargıcı Ülke TV’de yayınlanan Arafta Sorular da tüm samimiyeti ile yanıtladı. Programda cinsellikten zinaya birçok konu üzerinde konuşuldu, tartışıldı. Sohbet buluğ çağındaki çocuğun cinsel sorunlarına geldiğinde ise ünlü modacıdan gündem yaratacak açıklamalar geldi.

Yargıcı: Hayat kadını “görevli”
Neslihan Yargıcı, hayat kadınlığını bir görev diye tanımlarken, 12-13 yaşlarına gelmiş buluğ çağında olan çocuğun, kadınla tanışabilmesi, sağlıklı olarak bir cinsel yaşama erişebilmesi için “Juniorhaneler” açılmasını önerdi.

Programda, buluğ çağına gelmiş çocuğun 18 yaşına gelene kadar ne yapacağı sorgulayan Yargıcı şunları söyledi; “Hayat kadını bir görevdir, görevli. Görevli ama kime görevli? 14 yaşında, 13 yaşında olan bir delikanlı gidemiyor. 18 yaşının altındaki çocuk gidemiyor. O aralıktaki hiçbirinin deneyimi yok. Bunu da tartışmaları lazım. Belki başka bir bölüm açmaları gerek bence buluğ çağındaki çocuklar için. Ne yapsın buluğ çağındaki çocuk? 18 yaşına kadar ne yapacak? Sağlıklı bir çocuk olması için, ergen bir erkek olması için… Ben hep düşünüyorum bunu. Belki de ‘juniorhane’ açacaklar, açmaları lazım. İmkanı olanın gittiğini biliyorum”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com