Medya

NES MEDYA MODEL AJANSI SEKTÖRE MERHABA DEDİ

nes1

NES Medya Model Ajansı sezona hızlı girmeyi amaçladığı 2013 yılı tanıtım defilesi ile başarılı bir sınav verirken ajans, sektörde adeta “ben de varım” dedi.

Aqua Marine’de 33 mankenle başarılı bir tanıtım defilesine imza atan ajansın kadrosunda Best Model yarışmasıyla adından sözettiren İbrahim Gayberi, Ender ve Önder Ataç kardeşlerin yanı sıra Miss Bulgaria Paula Kolentsova, Miss Moldovia Natalia Madjar gibi isimler de yeralıyor. İbrahim Gayberi aynı zamanda tecrübesiyle de NES Medya’da oyuncu koçu ve de koreograf olarak da ağırlıklı bir yere sahip.

Ajansın 2013 tanıtım çekimleri için bir araya gelen geniş kadro, saatlerce süren yorucu çekimlerden sonra kendilerini havuzun serin sularına bıraktılar.

Farklı bir tanıtımı amaçladıklarını söyleyen ajans yetkilileri modellerin seçimi sırasında müşterilerine daha geniş bir değerlendirme yapabilecekleri imkanları onlara sunmayı istediklerini ifade ediyorlar.

NES Medya Model Ajansı’nın web sayfasından model seçimi hem fotoğraflarla hem de defile videolarıyla daha kapsamlı olarak yapılabilecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün