Nejat İşler Aziz Yıldırım’a fena yüklendi

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesinin yankıları devam ediyor.  F. Bahçeliliğiyle bilinen ünlü oyuncu  Nejat İşler, sosyal medya hesabından Aziz Yıldırım’a yüklendi. Aziz Yıldırım’a F. Bahçe’nin efsane oyuncusu Alex de Souza üzerinden sitem eden Nejat İşler, “Alex sonrası yapılan transferlerin hepsi patates çıktı” diye yazdı.
Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Fenerbahçe’nin İstanbul Başakşehir deplasmanında 2-2 berabere kalmasıyla 2014-2015 sezonunun şampiyonu da belli oldu: Galatasaray…

“HEPSİ PATATES ÇIKTI!”

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesi sonrası Nejat İşler, sosyal medya hesabından Aziz Yıldırım’a Alex de Souza üzerinden yüklendi. İşler: “Alex’in ahı tuttu diyeceğim ama o adam ah etmemiştir ki. Senelerdir Alex diye aldıklarınızın hepsi patates çıktı Aziz Bey! Ersun Yanal’ı kovarak egonu tatmin ettin şimdi de istifa et bizi mutlu et.” şeklinde oldukça sert açıklama yaptı.

Öte yandan Aziz Yıldırım başkanlığı süresince 9. Galatasaray şampiyonluğuna tanıklık etmesi sosyal medyada sıkça dile getirilen başka bir tartışma konusu oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]