Nebahat Çehre Paramparça’da oynayacak mı?

Nebahat Çehre Paramparça dizisinde oynayacağı yolundaki haberlere açıklık getirdi. Medyada adı bir süredir Paramparça dizisiyle beraber anılan tecrübeli oyuncu Paramparça dizisinde oynayıp oynamayacağı konusuna açıklık getirdi. Çehre, konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Başarılı oyuncu çıkan haberler için net bir açıklama yaptı ve haberleri yalanladı.

NEBAHAT ÇEHRE’DEN PARAMPARÇA DİZİSİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 

Yeni sezonda Paramparça dizisinde oynayacağı iddia edilen Nebahat Çehre bu konudaki haberlere son noktayı koydu. Haberleri net bir dille yalanlayan tecrübeli oyuncu, çıkan haberler için “aslı astarı yok” ifadesini kullandı.

İşte, Nebahat Çehre’nin konuyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklaması:

 

Değerli basın mensubu arkadaşlarım, son günlerde birçok mecrada hakkımda aslı olmayan haberler yer almaktadır.

Bu yıl ”Paramparça” adlı dizide yer alacağım belirtilmiştir.

Beğenerek takip ettiğim dizi olmasına rağmen ben bu yıl farklı ve yeni başlayacak birkaç heyecanlı iş ile karşınızda olmayı planlıyorum.

En kısa zamanda buluşmak dileğiyle,

Saygılarımla

Nebahat Çehre

NEBAHAT ÇEHRE KİMDİR?

15 Mart 1944 yılında Samsun’da doğdu. 15 yaşındayken “Türkiye güzeli” seçildi. Fotomodellik ve mankenlik yaparken gelen teklifler üzerine 1962’de sinemaya yöneldi. 1962 yılında ilk rolünü oynayarak profesyonelliğe adım attı.  Kısa sürede bir çok filmde yer aldı.

1964’te Yılmaz Güney’le bir filmde rol aldı, 1966’da Yılmaz Güney ve Nebahat Çehre evlendi. Sonrasında Çehre, bir süre sinemayı bıraktı. Yılmaz Güney’den boşanınca tekrar kamera önünde yer aldı. Kendi deyimiyle “‘çoğu ayağı yere basmayan” filmlerde oynadı. Seks filmleri furyasında sahneye çıkarak şarkıcılık yaptı.

HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Baştan sona doğru; Kara Para Aşk, 41 (Kırkbir), Son Aşk, A.Ş.K., Muhteşem Yüzyıl, Aşk-ı Memnu, Candan Öte, Haziran Gecesi, Yadigar, Zalim, Yeşilçam Denizi, Kardelen, Yeni Hayat, Yedikuleli Mihriban dizilerinde oynadı.

Özellikle Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl ve Kara Para Aşk dizilerinde öne çıkarak adından söz ettirmeyi başardı.

Nebahat Çehre dizilerin yanı sıra; Kanlı Ocak, Yılan Soyu, Kardeş Belası, Kahreden Gençlik, Çirkin Kral Affetmez gibi filmlerin yanı sıra pekçok filmde başrol oynadı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]