Ne zaman başlayacağı belli olan Çarkıfelek’te Emel Özkızıltaş’ın yerine kim hostes oldu?(M.Bey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: M. Ali Erbil’in sunumuyla Star TV’de ekrana gelecek olan Çarkıfelek’le ilgili detaylar belli oldu. Çarkıfelek’in ne zaman başlayacağı belli olurken yeni bölümlerde yaşanan en büyük sürpriz ise yarışmanın hostes koltuğunda gerçekleşti. İşte Benim Stilim’le adını duyuran Emel Özkızıltaş, geçtiğimiz sezon Çarkıfelek’in hostesliğini yürütüyordu. Yeni bölümlerde Emel Özkızıltaş yerini başka bir isime bırakacak. Medyabey, o ismi açıklıyor. İşte Çarkıfelek haberimizle  ilgili detaylar…

ÇARKIFELEK’İN YENİ BÖLÜMÜ RAMAZAN BAYRAMINDA

TVS Kağıthane Stüdyoları’nda çekimleri devam eden Çarkıfelek’in yeni bölümleri Ramazan bayramından itibaren Star TV ekranlarında olacak.  Bu sezon Türk Malı dizisinde de yer alan M.Ali Erbil, Çarkıfelek’le de Star TV izleyicilerinin karşısında olacak.

EMEL ÖZKIZILTAŞ’IN YERİNE TUĞÇE SARIKAYA

Fenomen yarışma programındaki en büyük sürpriz ise hostes koltuğunda yaşanacak. M.Ali Erbil ile iyi bir uyum yakaladığı kabul edilen İşte Benim Stilim’in dikkat çeken yarışmacısı Emel Özkızıltaş Ramazan bayramında başlayacak olan yeni bölümlerde olmayacak.

Emel Özkızıltaş’ın yerine Tuğçe Sarıkaya yarışmaya hosteslik edecek.

MEDYABEY/ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]