“Ne Giysem Yakışır” reytinglere yenildi

TV8’de yayınlanan Ezgi Avcı’nın sunduğu Cengiz Abazoğlu’nun jüri üyeliği yaptığı Ne Giysem Yakışır, reytinglere yenik düştü. Bu sezon başlayan ve hafta içi hergün TV8’de ekrana gelen Ne Giysem Yakışır’ın aldığı reytingler, programın devam etmesini mümkün kılmadı.

NE GİYSEM YAKIŞIR REYTİNGLERE YENİLDİ

Moda yarışma programı Ne Giysem Yakışır yayından kaldırıldı. Program dün ekrana gelmedi. TV8’in resmi internet sitesinde yayın akışından çıkarılan programın sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapıldı.

Survivor’dan tanınan yarışmacı Ezgi Avcı’nın sunduğu, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun jüri üyesi olduğu programda 10 yarışmacı kıyafet ve kombin seçimleri ile birbiriyle yarıştı.

Ne giysem Yakışır programı hafta içi her gün yayınlanıyordu. Programda her gün 2 yarışmacı yarışıyor ve son günde haftanın birincisi ve elenen yarışmacısı seçiliyordu.

FİNAL AÇIKLAMASI SOSYAL MEDYADAN YAPILDI

Reytinglerde bir türlü istenilen sonuçlara alamayan programın final bilgisi resmi sosyal medya hesaplarından yapılan şu açıklama ile duyuruldu. Açıklamada şöyle denildi:

“Programımız 28.10.2016 tarihi itibariyle yayından kalkmıştır. Yayınımız boyunca bizlerle beraber olan, iyi / kötü yorumlarla bizleri yalnız bırakmayan seyircilerimize teşekkürlerimizi sunarız.”

İŞTE BENİM STİLİM İÇİN GÜN SAYIMI 

Yayından kaldırılan Ne Giysem Yakışır’ın yerine daha önceden Kemal Doğulu’nun duyurduğu gibi İşte Benim Stilim’in yeniden başlayacak.Star’daki Aşk Kafe isimli programı sona eren Kemal Doğulu, İşte Benim Stilim’de görev alacağı söylenmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]