Nazlı Kayaaslan diskalifiye iddiasına ne dedi?

İşte Benim Stilim’de Nazlı Kayaaslan şoku!… Jürinin tarzıyla  en beğendiği yarışmacı olan Nazlı Kayaaslan’ın bugünkü programda görünmemesi şaşkınlık yarattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Öykü Serter, Kayaaslan’dan haber alamadıklarını bir bilgi kendilerine ulaşınca bunu izleyicilere aktaracağını açıkladı.

nazli-kayaaslan-diskalifiye-aciklama

Öte yandan Nazlı Kayaaslan sosyal medyadan yaptığı açıklama ile konuya açıklık getirdi. Instagram hesabından yarışmadan kendi rızasıyla çekildiğini ifade eden Kayaaslan, evlilik hazırlığı içinde olmasının bu kararında en etkili neden olduğunu kaydetti.

Nazlı Kayaaslan evlilik hazırlığının dışında aldığı boş iftiraların gereksiz konuşmaların da bu kararda etkili olduğunu dile getirdi.

 

Medyabey’e gelen duyumlar Nazlı Kayaaslan’ın diskalifiye olmadığı tazminatını ödeyerek yarışmadan çekildiği yönünde.

Açıklamasında yapım şirketi Production House’a teşekkür eden Kayaaslan, Ümit Akbulut’la evliliği konusunda da ortalıkta dönen sponsor evliliği iddiasının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Bu iddialara üzüldüğünü belireten Nazlı Kayaaslan, Ümit Akbulut’la yeni tanışmadığını 6 yıl öncesinden tanıdığını kaydederek, hayranlarından asılsız söylentilere itibar etmemelerini istedi ve kendisine destek olan takipçilerine teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]