Nazlı Hamarat’ın pahalı ayakkabıları olay oldu

12-19 Ekim tarihleri arasında Google’da en çok aranan listesinde ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Listede; oyuncu Batuhan Karacakaya, Kiralık Aşk oyuncusu Ender Sakallı, Burak Özçivit de var.

Haftanın arama listesindeki sürpriz ise Nazlı Hamarat Oldu. Nazlı Hamarat’ın elenmeden önceki hafta podyum performansı sırasında ayağına giydiği 6 bin 750 liralık ayakkabı büyük bir merak konusu oldu. Programın sunucusu Öykü Seter’in Hamarat’ın ayakkabıları için kullandığı ” ancak para biriktirilerek alınır” sözü de sosyal medyada çok konuşulmuştu. Pahalı ayakkabı yarışmada hem yarışmacıların hem de jürinin ilginç yorumlarına neden oldu.

İşte Benim Stilim’in dün ekrana gelen bölümüne Nazlı Hamarat’ın ayakkabısı damga vurdu.

Nazlı Hamarat’ın  6 bin 750 liralık ayakkabıları için yarışmacı Ezgi Ünal’ın ‘fiyatını duyunca 5 aylık ev kiram diye düşündüm’ diye konuşması dikkatlerden kaçmamıştı.

Nazlı Hamarat’ın pahalı ayakkabısı izleyicinin de ilgi alanına girdi ve o günkü Google aramalarında Nazlı Hamarat’ın ayakkabısı en çok aranılanların listesine giriverdi.

Nazlı Hamarat geçen haftaki elemede  İşte Benim Stilim All Star yarışmasına veda etmişti. Jüri üyelerinin hepsi Nazlı Hamarat’ın yarışmadan elenmesi yönüne oy kullanmıştı. Yarışmaya renk katması düşünülen Nazlı Hamarat’ın erken vedası programın izleyicisini de hayal kırıklığına sevketti.

Sosyal medyada 6 bin 750’liralık ayakkabıların bile Nazlı Hamarat’ı kurtarmadığı yorumları yapıldı.

EN ÇOK ARANANLAR LİSTESİNDE BAŞKA NELER VAR?

Hayatını kaybeden şarkıcı Ankaralı Namık, siyaset gündeminde konuşulan “yerli otomobil”, Ankara Tren Garı’ının önündeki katliam, Game Of Thrones’un ‘Yaşayan En Seksi Kadın’ unvanını alan güzel yıldızı Emilia Clarke,
Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray’ın bir dönem Sezen Aksu hastalığı olarak bilinen sendroma yakalanması dolayısıyla “cushing sendromu”,  Instagram hesabından mayolu fotoğraflarını paylaşan Füsun Önal, vefat eden Levent Kırca, Murat Boz, Leyla Lydia Tuğutlu, Cansu Taşkın, Bolunun Gerede İlçesi’nde boğazı kesilerek öldürülen öğrenci Dilay Gül, Miley Cyrus.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]