Nazlı Çelik, Türkiye’yi yasa boğan acı olaya tepki verdi: “..Alçaksınız korkaksınız!”

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yaşanan acı olaya tepki gösterdi. Çelik; Şehitlerin fotoğrafını paylaşıp altına ”o, el kadar tabuta sığdı ama siz katiller bu dünyaya sığamayacaksınız. Alçaksınız, korkaksınız” yazdı.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, astsubay eşini ziyaret ettikten sonra evine dönen Nurcan Karakaya’nın kullandığı otomobil PKK’lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı patlayıcınınnın hedefi olmuştu. Anne Karakaya, yaşamını yitirmiş, 11 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya ise tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştı.

Terör örgütü PKK’nın hain saldırısını lanetleyen Nazlı Çelik, “Elbet bu hesap dönecek!” diye yazdı. Hain saldırı sonrasında anne ve 11 aylık bir bebeğinin teröre kurban gitmesi 7’den 70’e tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

ÇELİK: “SİZ KATİLLER BU DÜNYAYA SIĞAMAYACAKSINIZ”

Nazlı Çelik de anne ve bebeğinin yürek burkan ölüm haberi karşısında Twitter hesabından şu sözleri yazdı:

“O, el kadar tabuta sığdı ama siz katiller bu dünyaya sığamayacaksınız. Alçaksınız, korkaksınız. Tarih bu ülkeye can vermiş kahramanlarını, yaşını doldurmamış bebekleri hiç unutmayacağı gibi, sizi de en lanetli şekilde hatırlayacak. Elbet bu hesap ödenecek!”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]