Televizyon

Nazlı Çelik, Star Ana Haber mesaisine başlıyor

Star TV Haber Genel yayın Yönetmeni Nazlı Çelik’in ekran mesaisi başlıyor. Başarılı sunucu,  17 Eylül Pazartesi gününden (yarın) itibaren izleyicisi ile buluşuyor. Nazlı Çelik, yaz boyunca uzak kaldığı ekran sessziliğine yarından itibaren son verecek.

YENİ STÜDYOSUNDAN İZLEYİCİSİYLE SAAT 19:00’DA BULUŞACAK

Star Haber’de yeni yayın dönemi 17 Eylül Pazartesi başlayacağı duyuruldu. Star Ana Haber, yeni stüdyosuyla hafta içi her akşam, 19:00’da Star’da izleyiciyle buluşacak.

MHP LİDERİ BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

Öte yandan Nazlı Çelik dün sosyal medya hesaplarında MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüşmesine dair bir fotoğraf paylaştı. Çelik, “Her zaman siyaset konuşmuyoruz.. MHP Lideri Bahçeli ile bu defa yeni aldığı antika gramafondan, müzik zevkine, araba koleksiyonundan, okul yıllarına kadar pek çok konuda sohbet ettik. Çerçevedeki Devlet Bahçeli’nin ilkokul talebesiyken çekilmiş fotoğrafı..” ifadeleriyle Bahçeli ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Yeni sezon öncesinde Star Haber izleyicileri için Devlet Bahçeli ile özel röportaj yapan Nazlı Çelik’in bu röportajının önümüzdeki günlerde ekranda olması bekleniyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı