Nazlı Çelik o milletvekiline çok ser cevap verdi

Nazlı Çelik, Star’da ana haberde ekrana gelen Yüksekova operasyonunun haberini Meclis’e taşıyan HDP’li vekilin iddialarına sert bir dille yanıt verdi. Star haber Genel yayın Yönetmeni, Nazlı Çelik “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi” diye konuştu.

HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova’da Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik’in Güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği Yüksekova haberini Meclis’e taşıdı. Zeydan, konuyla ilgili Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım’ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi.

Zeydan, önergesinde “6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik’in Yüksekova’da mizansenlerle haber yaptığını görüntülere operasyon görüntüsü verildiğini iddia etti. Evlerin bombalandığını öne sürdü.

NAZLI ÇELİK’TEN TOKAT GİBİ CEVAP

Nazlı Çelik, Star Ana Haber’in canlı yayınında Zeydan’a tokat gibi cevaplar verdi. Yüksekova’da çektikleri görüntüleri ekrana taşıyan Nazlı Çelik,  “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi.”

İddia edildiği gibi Yüksekova’da evlerin bombalanmadığını da ifade eden Nazlı Çelik yapılan işin açıkta bulunan ve saklanan patlayıcıların güvenlik güçleri tarafından kontrollü bir şekilde patlatılmasıdır diyerek çektikleri görüntüler eşiliğinde ifadelerini doğrulamış oldu.

İşte, Nazlı Çelik’in canlı yayında verdiği o cevap:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]