Naz Elmas hangi dizinin kadrosuna dahil oldu?

İtalya’da başlanan ‘Kördüğüm’ün çekimlerine İstanbul’da devam ediliyor. İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı ‘Kördüğüm’e Naz Elmas da sürpriz bir rolle dahil oldu

NAZ ELMAS KÖRDÜĞÜM KADROSUNDA

Dünyadaki önemli medya prodüksiyon şirketlerinden Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştığı, merakla beklenen dizi ‘Kördüğüm’ün İstanbul çekimleri sürüyor.

ESMA SULTAN YALISI’NDA BİR SAHNE İKİ GÜNDE ÇEKİLDİ
Genel yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği ‘Kördüğüm’ için Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı iki günlüğüne kapatıldı. Bir büyük davet sahnesinin çekimlerinin yapıldığı yalıda 200’e yakın figüran rol aldı. 30’dan fazla son model otomobilin kullanıldığı çekimler için Esma Sultan Yalısı baştan aşağı yeniden dekore edildi. Işık ve lazer gösterilerinin düzenlendiği gecede, oyuncular da ünlü modacılar tarafından özel olarak dikilen kostümleriyle tam kadro yer aldı. Naz Elmas’ın da izleyiciyi çok şaşırtacak bir rolle kamera karşısına geçtiği davet sahnesi iki günde çekildi.

KÖRDÜĞÜM NE ZAMAN EKRANDA OLACAK?
İbrahim Çelikkol’un güçlü ve gözükara işadamı ‘Ali Nejat’ı, Belçim Bilgin’in idealist çocuk doktoru ‘Naz’ı, Alican Yücesoy’un otomobil tutkunu, dürüst ve hayalperest Umut’u canlandırdığı ve ilk bölümü 2.5 milyon liraya mal olan ‘Kördüğüm’ aralık sonunda FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]