Nagihan ve Atakan’ın Ezgi kavgası

Dokunulmazlık oyununda Nagihan 3 oyunda ard ardına sayı alamayınca Atakan’ın hışmına uğradı. Nagihan ise sen bana laf söyleyeceğine Ezgi’ye bak deyince Atakan süt dökmüş kediye döndü. Nagihan her fırsatta Atakan ile Ezgi arasında bir şeyler olduğunu ima etmeye devam ediyor.

Dokunulmazlık oyununda Damla ve Gizem Memiç’e toplamda 3 sayı kaptıran Nagihan daha bu şoku atlatamadan Atakan’ın üstüne gelmesini kaldıramadı. Atakan’ın “Senin hata yüzünden dokunulmazlığım gidiyor.” demesine sinirlenen Nagihan, “Sanki bilerek mi sayı veriyorum, puzzleda yerleştirme sırasında hata yaptım, herkes yapabilir o heyecanla olur böyle şeyler gayet normal.” diye çıkıştı. Atakan’ın üstüne gelmesi üzerine “Sen Ezgi’ye bak önce, o sayı alabildi mi?” diye sinirlenen Nagihan’a Ezgi de “Benim adımı ağzını alma konu ben değilim” diye seslendi. Nagihan ise “Sayı alamamaksa konu sen de alamadın.” diye atışmaya devam edince Atakan anında ters U dönüşü yaptı. “Tamam o da sayı alamadı ama hata yapmadı, sen hata yaptın ben onu söylüyorum. Neyse canın sağolsun” diyerek alttan almaya başladı. Nagihan’ı susturmak kolay olmadı “O zaman en baştan canın sağolsun” de diye çıkışmaya devam etti. Atakan Nagihan’ı alttan almaya devam etti.

Bu arada dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı ve eleme potasına Ünlülerden birinin gireceği kesinleşti.

Atakan’ın yumuşak karnı Ezgi

Uzun süredir sosyal medyada Atakan ile Ezgi arasındaki aşktan bahsediliyor. Atakan bugün ise adalarına yeni katılan Gönüllüler ile kulis yaparken Ezgi’den “kardeşim gibi” diye söz etti. Ancak ikilinin arasında bir şeyler olduğunu her fırsatta hem Nagihan hem de Yattara vurguluyor.

Üç Adam’dan Atakan-Ezgi aşkı göndermesi

Survivor sosyal medya izleyicisi ise ikilinin arasındaki ilişkinin aşk boyutunda olduğunu iddia ediyor. Dün yayınlanan birleşme partisinde ise yine Atakan ve Ezgi hiç ayrılmadılar. Ada hayatı boyunca Ezgi ile Atakan’ın ayrıldığı tek an bile yok. Bunu gözlemleyerek birleşme partisi yayınında skeçlerine taşıyan Üç Adam Atakan sahnelerinde Atakan’a onlarca kez Ezgi dedirttiler. Atakan rolünü oynayan Oğuzhan Koç, Atakan röportajında sürekli Ezgi’ye atıfta bulundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]