Televizyon

Nagihan Survivor’a devam edebilecek mi?

Yaşadığı sakatlık sonrası Survivor’da durumu ne olacağı merak edilen Nagihan Karadere’nin feryadı. “Sabaha kadar uyuyamıyorum. Dokunuyorum, dualar ediyorum, mucizeler bekliyorum” diye konuşan Nagihan, Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında oynanan ödül yarışması sırasında yaşadığı sakatlıkla herkesi şoke etmişti.

Birinci ödül oyunun sonlarına doğru yarıştığı sırada yanlış bir hareket sonucu acı içinde kalarak sakatlanan Nagihan’ın durumunun nasıl olduğu konusunda herkes merak içindeydi. Nagihan’ın adaya dönüp dönmeyeceği sorusu cevabını buldu.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU GÖNÜLLÜLER KAZANDI
Ünlüler ve Gönüllüler takımları Survivor’da 16 Haziran günü ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Kıyasıya bir mücadele şeklinde geçen  ödül oyununda takımlar başa baş mücadelenin içine girdi. Mücadele sonunda Gönüllüler takımı Ünlüler takımına karşı 10-7’lik bir skorla yendi.
NAGİHAN ADAYA DÖNDÜ
Survivor’da en çok yarışma kazanan isim olarak dikkatleri çeken Nagihan, sakatlığının ardından adaya döndü. Doktor gözetiminde olan ve oyunlara katılmayan Nagihan sakatlığına ilişkin açıklama yaptı.

“KEŞKE BÖYLE OLMASAYDI”
Nagihan, “Böyle olacağını bilemezdik. Son sayıya gelmiştik ve benim alacağım sayı kazanmaya yetebilirdi. Saniyelik bir hamleyle bayrağa uzandım ve kaybedeceğimi biliyordum ve çok büyük bir risk almış oldum. Oturur pozisyonda atladım ve ayağım kaydı ve kalça kısmımda bir patlama sesi duydum. Dünya başıma yıkıldı. Survivor’ın sonunda bunu yaşamak beni çok üzdü. Son hafta kalmışken ve performanslarımızı sergileme açısından ben bununla nasıl baş edicem bilmiyorum. Sabaha kadar uyuyamıyorum. Dokunuyorum, dualar ediyorum, mucizeler bekliyorum. Her şeyin hayırlısı… Keşke böyle olmasaydı” diye konuştu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün