Televizyon

Nagihan Karadere hangi moda programına yarışmacı oldu?

Adını geçtiğimiz sezon TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasıyla duyuran Nagihan Karadere, Fox TV’de yayınlanan moda yarışma programında boy göstermeye hazırlanıyor. Yeni imajıyla gerek medyada gerekse sosyal medyada sıkça gündeme gelen Nagihan Karadere, bundan böyle Fox TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Gardırop Savaşları adlı moda programında tarzını konuşturacak.

NAGİHAN KARADERE GARDIROP SAVAŞLARI’NDA

Eski milli atlet Karadere, “Her kadın gibi ben de giyinmeyi çok seviyorum. Bundan sonra beni hırsımla değil tarzımla konuşacaklar. Gardırop Savaşları’nda bu sezonun galibi de ben olacağım” dedi.

Nagihan Karadere, 'Gardırop Savaşları'nda

Survivor erkeklere taş çıkartan performansıyla Ada’nın en önemli yarışmacılarından biri olarak dikkat çeken Nagihan Karadere yeni imajıyla çok konuşulmuştu. Yarışmada birçok ismi geride bırakarak Kıbrıs’taki büyük finale kalan ve 5. olarak yarışmayı tamamlayan Nagihan Karadere’nin yeni hali görenleri şaşırtıyor.

Milli atlet Nagihan Karadere, sporcu kimliğini bir kenara bırakacak ve Gardırop Savaşları’nın jürisine kendisini beğendirmeye çalışacak.

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün