Nagehan Alçı’nın sert yazısına Oda TV’den hodri meydan önerisi: “Mahkemede hesaplaşalım!”

Oda TV’de Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında FETÖ soruşturması açıldığına dair çıkan haber Habertürk yazarı Nagehan Alçı ve Oda TV arasındaki ipleri gerdi. Alçı, bugünkü köşe yazısında Oda TV ile ilgili sert bir yazı kaleme aldı. Oda TV’den sert yazıya cevap gecikmedi. Sözkonusu haberin arkasında olduğunu kaydeden sitei Nagehan Alçı’ya hodri meydan dedi.

NAGEHAN ALÇI, SONER YALÇIN’A YÜKLENDİ

Alçı, bugünkü yazısında Oda TV için “… daha dün 17-25 Aralık darbesinde FETÖ’nün yanında durmuş bir faşist çetenin yayın organı, tamamen kendi kurguladığı hayali bir haber yapıyor. Tek amaç kara propaganda. Önce kendi çete elemanları yalan bir ihbar gönderiyor. Sonra ‘Soruşturma açıldı’ diye uydurma bir şey yazıyorlar. Tam FETÖ taktiğiyle çalışan faşist bir çete!” diye yazdı.

YALÇIN İÇİN “ÇETE LİDERİ” DİYE YAZDI

Nagehan Alçı, Oda TV’nin sahibi Soner Yalçın için de “çete lideri” ifadesini kullanması dikkatlerden kaçmadı. Soner Yalçın’ın geçmişte yazdığı bir yazıya atıfta bulunan Alçı, Soner Yalçın’ın Tayyip Erdoğan’ın FETÖ tarafından indirilmek istenmesinden memnunluk duyduğunu yazdı.

NAGEHAN ALÇI’NIN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Nagehan Alçı’nın bugün yayımlanan yazısından sonra Oda TV’den yazıya karşılık geldi. Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili FETÖ soruşturması haberinin arkasında durduğunu yazan site, mahkemede hesaplaşmayı teklif ederek Alçı’ya “Hodri meydan” dedi.

Oda TV’de konuyla ilgili şu ifadelere yer verildi:


Öyleyse Alçı’ya yanıtımızı şöyle verelim:

Hodri meydan!

Haydi yargıya gidin, mahkemede buluşalım ve haberimiz doğru mu, yalan mı ortaya çıksın!

Biz varız, siz var mısınız?

Emin misiniz?

Son kararınız mı?

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]