Yerli Dizi

Mutlu Ol Yeter’in yayın tarihi belli oldu

ATV’nin son dönem umut bağladığı dizi projesi Mutlu Ol Yeter’in yayın tarihi belli oldu. Ali Altay, Aslı Enver, Ertan Saban, Öner Erkan gibi öenmşi oyuncuların yer aldığı Mutlu Ol Yeter 12 Nisan Pazar günü saat 20:00’de ATV ekranında izleyicisiyle buluşacak.

Mutlu Ol Yeter, özlenen mahalle yaşantısı, komşulukları, mahalle esnafı, eşrafı, dostlukları, bir türlü itiraf edilemeyen gizli aşkların yaşandığı bir dizi olacak. 12 Nisan’dan itibaren her Pazar evlerinize konuk olacak.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Mutlu Ol Yeter”in yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryosunu Ali Demirel, Barış Erdoğan, Volkan Sümbül, Yiğit Özgür’ün yazdığı ‘‘Mutlu Ol Yeter’’ esprili üslubuyla izleyici karşısına çıkacak.

Mutlu Ol Yeter’in hikâyesi:
İstanbul’un pek bilinmeyen İstasyon mahallesinde yaşayan Can’ın hayattaki tek hedefi çocukluk aşkı Zeynep’le evlenmektir. Zeynep’in bu aşktan haberi bile yoktur. Can’ın önündeki en büyük engel mahallede çok sevilen ama aslında dünyanın en kötü adamı olan Güneş’tir. Can Güneş’le rekabet etmeye çalışırken Babür isimli biri gelir. Garip gelenekleri olan, adı sanı duyulmamış bir ülkeden gelen Babür, Can’a rahmetli babalarının sıkı dost olduğunu söyler ve iş aramak amacıyla Can’ın yanına yerleşir. Can’ın Güneş’le mücadelesinde ona destek olan Babür’ün gizli bir ajandası vardır; eski bir kan davası yüzünden Can’ı en mutlu gününde öldürmek.

https://www.youtube.com/watch?v=DZohEgRKz78

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün