Mutlu Ol Yeter yakında ATV’de başlıyor

Aslı Enver, Ali Atay, Ertan Saban, Öner Erkan gibi oyuncuların yer aldığı, yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Mutlu Ol Yeter”  dizisi yakında ATV ekranlarında olacak.

Çekimlerine bu aydan itibaren başlanan senaryo ekibinde karikatürist Yiğit Özgür’ün de yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Mutlu Ol Yeter’in  ilk tanıtım videosu da ATV’de yayınlandı.

asli-enver-mutlu-ol-yeter

Sıcacık mahalle havasını verebilmek için gerçek bir mahallede çekilen “Mutlu Ol Yeter” İstanbul’da hiç bilinmeyen “istasyon” semtinde geçen, içinde aşk, komşuluk ve herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir hikâyeyi anlatıyor.
Dizide Ali Atay (Can) ,Öner Erkan(Güneş) , Ertan Saban ( Babür), Aslı Enver (Zeynep) Sait Günay ( Ziver ) ,Tülay Bursa (Şerife) , Seda Türkmen ( Ayşe), EfeTuncer (Vefa) , Ayten Uncuoğlu ( Azize Afife) , Fırat Albayram ( Devrem), NilGünal ( Nurten) , Yılmaz Gruda ( Ziya) , Erkan Üçüncü ( Bakkal) , Metin Büktel ( Medik) , Bülent Seyran ( Kamer), Göktay Tosun ( Manav) , Bedia Begovska (Rona) , LuranAhmedi ( Dayı) , EMRE ERTUNÇ- KUBİLAY ÇAMLIDAĞ- EROLALPSOYKAN ( Kahve Üçlüsü) karakterlerine can veriyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]